Jump to content

Mi4S nie mogę przenieść żadnych plików na SD


QMiui
 Share

Recommended Posts

Szukam odpowiedzi na moje pytanie -dlaczego nie mogę przenieść na kartę SD żadnych plików z pamięci wewnętrznej , próbowałem za pomocą Solid Explorera,Root Explorera .Karta jest ok bo telefon widzi ją, czytałem o nadawaniu praw roota ale sprawdzałem w SuperSu -zostały przyznane obu managerom, w Solid Explorer funkacja montuj r/w zaznaczona .Telefon to Xiaomi Mi4S 3/64 GB 5.1.1 LMY47V 7.3.2.0 (LAJCNDD) . 

Link to comment
Share on other sites

No udało się ale za pomocą wbudowanego managera, Solid i Root Explorer nie dał rady, dziwne i szkoda bo te dwa programiki bardzo lubię i mam na każdym moim nowym urządzeniu. Podaję screeny info Solida. Pozdrawiam. 

Screenshot_2016-07-29-06-20-54_pl.solidexplorer.png

Screenshot_2016-07-29-06-23-14_pl.solidexplorer.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przeprowadziłem małe dochodzenie i sam faktycznie nie mogę nadać uprawnień do zapisu na karcie pamięci. Podejrzewam, że jest to spowodowane brakiem aplikacji w systemie. Proces nazywa się com.android.documentsui

To w nim przydziela się możliwość zapisu na karcie pamięci (i chyba takżę USB OTG). W OnePlus One mam ten proces, ale w Mi4s już nie. O ile nie ma problemu z aplikacjami stockowymi, typu aparat (zapis zdjęć na karcie pamięci), czy systemowy eksplorator plików, o tyle jest problem z aplikacjami firm trzecich.

Czy @Acid może to potwierdzić? 

Link to comment
Share on other sites

  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...