Skocz do zawartości

Przycisk blokowania


BoyBen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Ostatnio zauważyłem, że przycisk blokowanie telefonu nie działa zbyt dobrze. Lekkie wciskanie (przy słyszalnym dźwięku wciśnięcia) nie powoduje, że telefon się blokuje. Trzeba do tego użyć trochę więcej siły. Problem w tym, że jestem przyzwyczajony do lekkiego wciskania i często robię to po kilka razy zanim się zorientuję, że muszę mocniej wcisnąć. Czy da się coś z tym zrobić? Może coś dokleić do tego ruchomego elementu pod tylną klapką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też pojawił się ten problem, na zagranicznych stronach ludzie piszą o tym samym. Wymiana plecków raczej nie pomoże, moim zdaniem przycisk Power jest słabiutki. Na Aliexpress można kupić za grosze nowy przycisk i wymienić, lecz ja polecę spróbować włożyć kawałek papiery, kartonika, czegoś cienkiego i twardego zarazem. Może coś da ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, szuineg napisał:

witam w klubie, od kilku tygodni pojawiło się to samo, rozwiązaniem jest wybudzanie telefonu przyciskiem głośności, zobaczymy po jakim czasie on wysiądzie ;)

Zamówiłem MiKey, chyba da się ustawić żeby wybudzał telefon, zawsze jakaś alternatywa bez rozbierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
19 godzin temu, KANAR napisał:

Ja od kilku miesięcy używam tego przycisku tylko do wchodzenia w TWRP .

Używam i polecam apkę Wake On Gesture - odblokowanie machnięciem nad czujnikiem. W ogóle nie żre baterii !!!

Blokuje skrótem na pulpicie.

Mógłbyś podpowiedzieć jak skonfigurować ta apk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...