Skocz do zawartości

Od czego zacząć aktualizacje?


kamilgar

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.  Mam Xiaomi Redmi Note 2 Prime i chciałbym go zaktualizować (pewnie do wersji  6.7.21 ). Telefon prawdopodobnie był już zaktualizowany przez sprzedawcę telefonu. 

Chciałbym, żeby ktoś mi napisał co robić po kolei. Nie chcę całego poradnika. Tylko jakimi programami po kolei zacząć pracować. Poniżej wstawiam screena z informacjami o telefonie.

82096888185398396634.png

Proszę o pomoc i nie przenoszenie wątku do kosza :)

EDIT: na telefonie jest aplikacja "aktualizacje" ale nic przez niego nie mogę zrobić. 

Edytowane przez kamilgar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamilgar napisał:

Cześć.  Mam Xiaomi Redmi Note 2 Prime i chciałbym go zaktualizować (pewnie do wersji 8). Telefon prawdopodobnie był już zaktualizowany przez sprzedawcę telefonu. 

Chciałbym, żeby ktoś mi napisał co robić po kolei. Nie chcę całego poradnika. Tylko jakimi programami po kolei zacząć pracować. Poniżej wstawiam screena z informacjami o telefonie.

82096888185398396634.png

Proszę o pomoc i nie przenoszenie wątku do kosza :)

EDIT: na telefonie jest aplikacja "aktualizacje" ale nic przez niego nie mogę zrobić. 

na stronie jest poradnik krok po kroku.(To jest syfiaste miui więc lepiej je zmień)

 

Do kosza bo takich postów było już miliard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xxmati96xx napisał:

na stronie jest poradnik krok po kroku.(To jest syfiaste miui więc lepiej je zmień)

 

Do kosza bo takich postów było już miliard.

To mógłbym prosić o linka? Widziałem różne poradniki. To chyba zależy od jakiej wersji się aktualizuje. Nie chcę popsuć telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...