Skocz do zawartości

4G LTE w Play


Roni3123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,od dwóch dni jestem posiadaczem owego telefonu,ogólnie jestem z niego zadowolony.Jednakże mam pewnie problem który nie daje mi spokoju.Telefon posiada obsługe sieci 4G Lte. Miasto w którym mieszkam ma pełny zasięg LTE,sam posiadam odpowiednia ofertę jednak telefon dalej łączy się tylko z 3G. Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Roni3123 napisał:

Rom ten był zainstalowany od początku. Co z nim nie tak?

Nie wiadomo my go nie znamy, to jakiś rom wgrany przez sprzedawcę. Na razie odkryłeś że nie działa LTE (może to chwilowe i wina Playa) a co więcej to trudno powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, FromWP napisał:

Nie wiadomo my go nie znamy, to jakiś rom wgrany przez sprzedawcę. Na razie odkryłeś że nie działa LTE (może to chwilowe i wina Playa) a co więcej to trudno powiedzieć.

Po tych dwóch dniach użytkowania telefonu z tym romem nie widzę żadnych innych problemów,język w 100% polski,wszystkie aplikacje działają,nie ma żadnych ścinek,nie gubi zasięgu,dane w roamingu działają.aparat,rozmowy,smsy. Wszystko tak jak powinno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Roni3123 napisał:

Po tych dwóch dniach użytkowania telefonu z tym romem nie widzę żadnych innych problemów,język w 100% polski,wszystkie aplikacje działają,nie ma żadnych ścinek,nie gubi zasięgu,dane w roamingu działają.aparat,rozmowy,smsy. Wszystko tak jak powinno

Ok to lepiej niż na oficjalnych wydaniach i romach eu. Tylko to LTE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Wznawiam temat

Za kupiłem redmi 3 i używam go około 2 miesięcy w sieci plus i przez cały czas telefon nie łączy się z lte. 

Telefon działa na systemie miui global 6.9. 22.

Próbowałem już zmian ustawień apn 

Mam ustawione preferowany tryb sieci na  lte

W menu ukrytym *#*#4636#*#* też różnych ustawień próbowałem

Jedyne czego nie próbowałem to zmiana oprogramowania ale tego nie chce robić bo jestem bardzo zadowolony działaniem miui global

Telefon działa w sieci plus

Czy ktoś ma podobny problem albo pomysł jak go rozwiazac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...