Sign in to follow this  
Ka1946

Grzanie się baterii

Recommended Posts

Dzień dobry :)

Ponad godzinę temu dotarł do mnie mój Redmi note 3 pro 2/16, baterii było 38%, bawię się nim bez przerwy, testy w antutu (73k wynik), obecnie jest 31%. Zauważyłem, że telefon dość mocno się grzeje, nie jest gorący, ale naprawdę ciepły, a jak go blokuję to w sumie dość szybko wraca do w miarę normalnej temperatury. Te telefony tak mają czy coś u mnie jest na dzień dobry nie tak?

i drugie pytanko, zainstalowany jest rom MIUI 7 Global 6.3.31 | Beta, dostępna aktualizacja to 6.7.21, aktualizować ten system? Nie zmieni się język, czy coś? :P Z góry dziękuję za odpowiedzi i wyrozumiałość.

Jak puszczasz Antutu i inne podobne aplikacje/benchmarki, to nie dziwne, że się grzeje. 
Aktualizować możesz, tylko pamiętaj że przeskoczysz na MIUI8. U mnie działa bez problemu, ale niektórzy narzekają - na wszelki wypadek przywróć do fabrycznych.

Dzięki za szybką odpowiedź :) już aktualizuję, trudno :P ogólnie pierwsze wrażenia są fantastyczne, mam nadzieję, że z biegiem czasu telefon nie zacznie mulić.

i jeszcze pytanie dotyczące ładowania. Dostałem gównianą przejściówkę do gniazdka, do której nie da się podpiąć tej chińskiej wtyczki. Czy telefony można bezpiecznie ładować przez usb komputera? Czy może to mieć wpływ na baterię?

Niezamaco. :)

Z doświadczenia - telefon nawet po dłuższym czasie używania nie zaczyna mulić i działa świetnie.

Ładować z USB w laptopie możesz, ale zapewne będzie to trwało długo.
Co za przejściówkę dostałeś? Wrzuć fotkę.

5 minut temu, musek napisał:

No właśnie, taka jak zwykle. Jak wlazło - ładuj bez obaw. :) 

Nie no, od goldwaya dostałem jakąś normalniejszą, bez krzywych bolców i z normalnymi otworami. Ta wygląda jakby ją Chińczyk maczetą ciosał w garażu :-P

Też dostałem to badziewie. Zamów coś lepszego. A z bolcami jest ciekawostka - europejskie gniazdka różnią sie minimalnie od innych niby takich samych rozstawem bolców. Sprytni Chińczycy rozginają bolce i bisnesss sie kręci.

Wszystko spoko, ładowarka weszła do przejściówki, ładuje normalnie. Tylko pytanie jeszcze o to formowanie baterii, mit czy nie? Ładować gdy o to poprosi i do końca, czy można w razie potrzeby doładowywać? 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this