Skocz do zawartości

Zakup mi4c


BlackCruzer

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę już od dawna kupić mi4c. Zależy mi na gwarancji realizowanej w Poslce i od razu wgranym miui, więc wybrałem technos, lecz nie mają wersji 2/32 GB. Gdzie kupić, aby była ta gwarancja i wgrany czysty polski soft, w którym polskim sklepie takie coś również oferują? accesories4you ma możliwość wgrania polskiego oprogramowania? dziękuję za wszelką pomoc,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze że może być ciężko kupić wersję 2/32. Napisz może do Xiaomi żeby taką wyprodukowali, to prędzej kupisz.

Co do tematu - zapytaj u źródła, tj. sprzedawcy, będziesz miał najbardziej pewne info.

Ja Mi4c 3/32 kupiłem na ibuygou (nawet 2 razy) i było już wgrane TWRP więc xiaomi.eu wgrałem w 5 minut. No i gwarancja też realizowana jest niby w Polsce (ale tego nie sprawdziłem osobiście, bo nie zepsuły się)...

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupowałem u Goldiego, rewelacyjna cena, przesyłka chyba 15 dni EU express bez vat. W komplecie (wersja standard bez dodatków) był jeden silikon i folia. Polecam brać bez dodatkowych akcesoriów, ewentualnie szkło hartowane ale jako opcja bo wychodzi drogo. Generalnie bardzo polecam!

Dnia 28.07.2016 o 18:57, piter26 napisał:

Ja kupowałem na alii u Goldiego. Szybka wysyłka odblokowany bootloader.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Na jakiej podstawie twierdzisz że był odblokowany?

U mnie wgrany był soft MIUI 7.0.4.0(LXKCNCI) z polskim językiem, sprawdzałem czy odblokowany i wyszło mi:

...
(bootloader)    Device tampered: false
(bootloader)    Device unlocked: false
(bootloader)    Charger screen enabled: false

czyli chyba nie. Wgrałem wersje MIUI developer china przez Updater, wszystko poszło bez problemów, utknąłem dopiero na odblokowywaniu - jak wielu ludzi dostaje błąd przy 50% procedury - couldn't verify device...

Edytowane przez krzychu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, krzychu napisał:

 


...
(bootloader)    Device tampered: false
(bootloader)    Device unlocked: false
(bootloader)    Charger screen enabled: false

czyli chyba nie. Wgrałem wersje MIUI developer china przez Updater, wszystko poszło bez problemów, utknąłem dopiero na odblokowywaniu - jak wielu ludzi dostaje błąd przy 50% procedury - couldn't verify device...

i co zrobiłeś?, jakoś telefon działa, czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie siedze na wersji MIUI Developer China i jak narazie jest ok. Na początek było troche zamieszania ale teraz już wszystko śmiga. Gdyby ktoś też chciał chwile zostać przy tym systemie to pierwsze co trzeba zrobić to zainstalować jakąś normalną klawiaturę np. Swiftkey z MiStore (nie ma jeszcze google play). Do klawiatury trzeba jeszcze doinstalować polską wesrje z opcji. Potem w Mi store wpisujemy google play i wyszukaj, jedziemy na sam dół wyników wyszukiwania i tam jest taka niebieska ikonka z chińskimi znakami, klikamy i potem instaluje się paczka ze wszystkim co potrzebne do działania sklepu Play i usług google (6 może 7 aplikacji). Po instalacji, można już zalogować się na swoje konto i instalować ze sklepu play - w zasadzie wszystko już śmiga. Nie ma tylko języka polskiego, ale to akurat mi nie przeszkadza. Za jakiś czas, jak dalej nie uda się odblokować telefonu, to spróbuje metody na odblokowanie bez zgody Xiaomi (nie pamiętam linka, można to znaleść w innych wątkach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie siedze na wersji MIUI Developer China i jak narazie jest ok. Na początek było troche zamieszania ale teraz już wszystko śmiga. Gdyby ktoś też chciał chwile zostać przy tym systemie to pierwsze co trzeba zrobić to zainstalować jakąś normalną klawiaturę np. Swiftkey z MiStore (nie ma jeszcze google play). Do klawiatury trzeba jeszcze doinstalować polską wesrje z opcji. Potem w Mi store wpisujemy google play i wyszukaj, jedziemy na sam dół wyników wyszukiwania i tam jest taka niebieska ikonka z chińskimi znakami, klikamy i potem instaluje się paczka ze wszystkim co potrzebne do działania sklepu Play i usług google (6 może 7 aplikacji). Po instalacji, można już zalogować się na swoje konto i instalować ze sklepu play - w zasadzie wszystko już śmiga. Nie ma tylko języka polskiego, ale to akurat mi nie przeszkadza. Za jakiś czas, jak dalej nie uda się odblokować telefonu, to spróbuje metody na odblokowanie bez zgody Xiaomi (nie pamiętam linka, można to znaleść w innych wątkach).

Cześć. Czy mógłbyś wrzucić screena ze sklepu mi z tą niebieską ikonką. Krótko byłem na tej wersji i nie potrafiłem znaleźć Google Play.

Pozdr

Tapatalk Mi4C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też kupowałem u Goldiego, rewelacyjna cena, przesyłka chyba 15 dni EU express bez vat. W komplecie (wersja standard bez dodatków) był jeden silikon i folia. Polecam brać bez dodatkowych akcesoriów, ewentualnie szkło hartowane ale jako opcja bo wychodzi drogo. Generalnie bardzo polecam!

Na jakiej podstawie twierdzisz że był odblokowany?

U mnie wgrany był soft MIUI 7.0.4.0(LXKCNCI) z polskim językiem, sprawdzałem czy odblokowany i wyszło mi:

...(bootloader)    Device tampered: false(bootloader)    Device unlocked: false(bootloader)    Charger screen enabled: false

czyli chyba nie. Wgrałem wersje MIUI developer china przez Updater, wszystko poszło bez problemów, utknąłem dopiero na odblokowywaniu - jak wielu ludzi dostaje błąd przy 50% procedury - couldn't verify device...

Na takiej podstawie że wgrałem bez problemu twrp (oryginalnie był mirecovery). Wystarczy podstaw?

Wysłane z mojego SM-T310 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...