radoos97

Problem z dotykiem

Recommended Posts

Witam

Kupiłem Xiaomi Redmi Note 3 Pro i pierwszy dzień telefon śmiga elegancko, drugi dzień też, wieczorem chce odebrać telefon i nie mogę gdyż dotyk w telefonie nie działa, przycisk na palec działa i działają przyciski do głośności i odblokowania ale ekran jak i 3 przyciski na dole nie działają. Telefon mi nie spadł, nie ma żadnej ryski. 

Telefon został zakupiony na stronie Xon24.eu gdzie brat kupił RedmiNote3 i wszystko śmiga elegancko przez 2 miesiące mu

Co mam robić? 

Edited by radoos97
zapomnienie dopisania pewnej informacji

Zdarzyło mi się to raz kiedyś, przytrzymałem klawisz wyłączania telefonu( trzymałem, aż się wyłączył), zresetował sie i wszystko wróciło do normy.

Tak jak pisze Gaidden, przytrzymaj guzik POWER prze około 35-40 sekund i telefon musi się zresetować. Potem powinno wszystko wrócić do normy.

Mam ten sam problem tylko niestety ani krótkie, ani długie trzymanie przycisku nie pomaga. Owszem, telefon się resetuje, ale mimo to dotyku ani widu, ani słychu...

Temat niezgodny z regulaminem =  kosz
Autor tutaj nie zagląda

Załóż nowy poprawny temat

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.