Skocz do zawartości

Problem z obrotem ekranu


Raskolnikov_1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Kilka dni temu zacząłem używać Xiaomi Redmi Note 2 Prime. Telefon bardzo przypadł mi do gustu jednak mam pewien poważny problem. Mianowicie chodzi o obrót ekranu. Mam włączony automatyczny obrót i ekran się obraca w menu, ustawieniach, w przeglądarce internetowej, podczas pisania maili itd. Problem polega jednak na tym, że ekran nie obraca się do poziomu w momencie, gdy chcę napisać smsa. Ekran i klawiatura są dalej pionowe. Zupełnie nie wiem jak sobie z tym poradzić. Dodam tylko, że zmiana typu klawiatury też nic tutaj nie pomaga. Nie ukrywam, że ta funkcja jest dla mnie niesamowicie istotna i nie wyobrażam sobie, żeby nie działała. Skoro ekran co do zasady się obraca, to rozumiem, że żyroskop funkcjonuje. Chodzi tylko o obrót w trakcie pisania smsów. Czy ktoś może pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Raskolnikov_1990 napisał:

Witam! Kilka dni temu zacząłem używać Xiaomi Redmi Note 2 Prime. Telefon bardzo przypadł mi do gustu jednak mam pewien poważny problem. Mianowicie chodzi o obrót ekranu. Mam włączony automatyczny obrót i ekran się obraca w menu, ustawieniach, w przeglądarce internetowej, podczas pisania maili itd. Problem polega jednak na tym, że ekran nie obraca się do poziomu w momencie, gdy chcę napisać smsa. Ekran i klawiatura są dalej pionowe. Zupełnie nie wiem jak sobie z tym poradzić. Dodam tylko, że zmiana typu klawiatury też nic tutaj nie pomaga. Nie ukrywam, że ta funkcja jest dla mnie niesamowicie istotna i nie wyobrażam sobie, żeby nie działała. Skoro ekran co do zasady się obraca, to rozumiem, że żyroskop funkcjonuje. Chodzi tylko o obrót w trakcie pisania smsów. Czy ktoś może pomóc?

Zainstaluj xiaomi.eu. Na romach Global/China SMS nie trybi z obracaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Raskolnikov_1990 napisał:

Aha. Jakieś krótkie info/tutorial dla laika jak to się robi? W sensie mam teraz oprogramowanie MIUI 8. Muszę teraz coś wgrać i ono się zmieni na inne? Czy to nie o to chodzi?

 

Dzięki z góry.

https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
15 godzin temu, schizofrenic napisał:

U mnie również nie działa obrót w SMS i w Telefon jak chce wyszukać kontakt. Mam Redmi 3S z romem MIUI Global 6.9.8 Beta PL. Czy instalacja Xiaomi.EU to konieczność by obrót w tych aplikacjach zadziałał ?

Koniecznie to ty zobacz w jakim dziale piszesz. To jest redmi note 2 a nie redmi 3s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...