Sign in to follow this  
asasello

ROM Mi Note w dziale do pobrania

Recommended Posts

Normanie albo przez aktualizacje ( która i tak przejdzie w twrp ) albo bezpośrednio twrp.

1 minutę temu, MD13 napisał:

Normanie albo przez aktualizacje ( która i tak przejdzie w twrp ) albo bezpośrednio twrp.

Dzięki,  a jeżeli potrzebuje ROM Fastboot, to gdzie go mogę znaleźć. Nie mam zainstalowanego TWRP.

a jaki masz rom aktualnie?? Możesz zainstalować sobie samo twrp ( w poradnikach jest wszystko). Albo zainstaluj jakiś wcześniejszy rom gdzie jest już twrp a potem ten ostatni.

5 minut temu, MD13 napisał:

a jaki masz rom aktualnie?? Możesz zainstalować sobie samo twrp ( w poradnikach jest wszystko). Albo zainstaluj jakiś wcześniejszy rom gdzie jest już twrp a potem ten ostatni.

najnowszy ROM Global developer. Wcześniej miałem ROM global stable. Chciałbym zainstalować miuipolska, aby sprawdzić działanie akcelerometra, żyroskopu i czujnika magnetycznego. Bo w tych poprzednich romach nie działa. I nie wiem czy w ogóle jest to związane z romem jakimkolwiek. telefon przyszedł do mnie kilka dni temu i nie działają te czujniki :(

Edited by asasello

Znaczy piszemy cały czas o Mi note?? ( pytam bo masz wpisane Mi4) Jak tak to wgraj twrp lub w poradniku Acida jest link do romu miflash tu masz poradnik:

a potem to możesz zainstalować 6.3.3 i od razu bedziesz miał twrp, a potem ostatni rom.

4 minuty temu, MD13 napisał:

Znaczy piszemy cały czas o Mi note?? ( pytam bo masz wpisane Mi4) Jak tak to wgraj twrp lub w poradniku Acida jest link do romu miflash tu masz poradnik:

a potem to możesz zainstalować 6.3.3 i od razu bedziesz miał twrp, a potem ostatni rom.

Tak, piszemy o Mi Note (Virgo), 

OK, dziękuję za pomoc. Pozdrawiam

Edited by asasello

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this