Skocz do zawartości

ViperFX


supermonter

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ok zrobiłem sam, kwestia była w malej partycji systemowej w s2. Wgralem nowy układ partycji i wszystko działa. Swoja droga warto by zaktualizować manual, większą partycja rozwiązuje wiele problemów.

Wysłane z mojego Venue 7 3730 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważy lem ze po kilku aktualizacjach posypały sie zapisane profile w viperFX. Mialem ustawione 2profile, pod sluchawki i gdy podelne tel do auta. Dzis zajrzałem bo bluetooth byl bardzo cicho, i widze ze oba profile maja te same ustawienia, oba domyslne.

czy jest opcja zapisac jakos osobno te ustawienia do pliku? W kopia miui nie widze vipera, nke jestem pewny czy TB da rade zapisac ustawienia. Poświęciłem sporo czasu na konfiguracje, a teraz szlag wszystko trafił..

I jeszcze jedno- jak skasowac zbedne profile ktore dodalem?

Testowalem zmiany ustawien glosnika. Przy odtwarzaniu muzyki- na domyslnym odtwarzaczu jak i zewnętrznej apce nie slychac żadnej roznicy przy jakichkolwiek zmianach w viper. Jedyna zmiana jaka zauwazylem, to dzwiek wygaszacza - klik - brzmi inaczej, jakby dźwięk mocno przestrzenny.

Wysłane z mojego MI 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. jestem na wersji 4.1.10, podlaczam sluchawki xiaomi pistons , odpalam vipera i cokolwiek zmieniam w ustawieniach dla sluchawek nie ma wplywu na dzwiek. Zmieniajac ustawienia glosnika zmienia sie dzwiek na sluchawkach. Ustawienia sluchawek maja znacznie wiecej opcji. Prubuje na wbudowanym odtwarzaczu muzyki jak i na zewn. folderplayer. Ustawienia dla BT dzialaja prawidlowo. Jakies pomysly co z tym fantem zrobic? Pamietam ze przy starych wersjach problemu nie bylo.

Wysłane z mojego MI 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy domyślny eq w aplikacji muzycznej od MIUI masz ustawiony na płasko :?: A także, czy w ViPERze FX, w zakładce Słuchawki, masz włączony Główny przekaźnik :?: Też w Ustawieniach -> Dźwięk, czy masz wyłączoną opcję Dźwięk Dolby Mobile :?: Wydaje mi się, że masz wyłączony Główny przekaźnik przy słuchawkach, a w zakładce Głośnik oraz Bluetooth włączony, dlatego tamte zmiany działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glowny wlacznik w viper jest aktywny dla wszystkich 3 zakładek.

y8e5yra4.jpg

Dolby wyłączony, equalizer na plaski. yse9a4u2.jpg

y6ehata8.jpg

y8e3ejy4.jpg

Dzwkek na sluchawkach i na glosniku glownym reaguje wylacznie na ustawienia glosnika w viper. Wl/wyl glowny przelacznik na sluchawki nic nie daje

Probowalem na wersjj 4.1.24 z micore, to samo. Nie chcial bym uciekać sie do full wipe..

Wysłane z mojego MI 2S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...