Jump to content

Problem z głośnikiem?


Kam!l
 Share

Recommended Posts

Witam,

mam problem z głośnikiem od pewnego czasu mam problem ze słyszeniem rozmówcy, dźwięk ustawiony na maxa, słychać coś tam, ale jak jest hałas to już nie da rady rozmawiać. O dziwo jak jest na głośnomówiącym to jest wszystko okej.

Przedmuchiwałem go kilka razy, pomogło na początku na parę dni, ale potem znowu to samo.

Głośnik do wymiany?

Link to comment
Share on other sites

Od jakiś 2 tygodni mam ten sam problem z głośnikiem w mi4. Muszę być w całkowicie cichym pomieszczeniu żeby usłyszeć rozmówcę, a na głośniku słychać jak powinno

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Ja dziś już mam kompletną klapę, nie działa w ogóle, wcześniej słyszałem bardzo cichy dźwięk. Szło to jakoś wzbudzić dłuższym połączeniem z jakaś infolinią, gdzie odbiera automat. Teraz tylko na głośnomówiącym. 

Link to comment
Share on other sites

U mnie jakiś czas temu z dnia na dzień głośnik zaczął szwankować. Przy rozmowie charczał, czasem ciężko było rozmówcę zrozumieć. Zamówiłem na aliexpress nowy głośnik, równe 10 zł kosztował, przesyłka szła długo (5 tygodni), wymieniłem sobie sam (nie jest to jakaś skomplikowana operacja). Na starym głośniku były mikroskopijne opiłki metalu, może one tak wpływały na pracę głośnika, w każdym razie niejedna osoba miała problem z głośnikiem rozmów w tym modelu. Póki co od miesiąca czasu mam spokój, zobaczymy na jak długo.

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...