Skocz do zawartości

rozmiar pamięci


Retro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Dnia Thursday, August 04, 2016 o 21:35, eshaton napisał:

Witam wszystkich.

U mnie dokładnie taka sama sytuacja.

Zakupiony tel w technos + usługa odblokowania. Zaktualizowalem do miuipolska 6.7.28, wipy i nadal 5gb z czego wolne 2,3gb.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Też mam ten sam problem. Macie jakieś rozwiązanie czy mam odsyłać telefon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko widzisz tylko nie po to człowiek płaci za instalację softu, żeby się musiał bawić w instalowanie systemu od nowa. Pierwszy raz mam w ręce telefon Xiaomi i nigdy nie robiłem nowego systemu więc wolałem zapłacić żeby zrobił to za mnie ktoś, kto wie jak się to robi bo robił to już nie raz. Teraz wracam do punktu wyjścia a nie mam za dużo czasu, żeby siedzieć i czytać jak się od nowa instaluje system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zrobione twrp ale nie odblokowany bootloader czyli mogę instalować Miflash'em. Poszukam jeszcze co i jak bo dalej mam więcej pytań jak odpowiedzi.

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Mam w telefonie plik Xiaomi.eu._multi_MIMAX_6.8.4_v8-6.0.ZIP. Czy dalej mogę robić miflasha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2016 o 19:20, cukru napisał:

@sent1nel Co masz na myśli przez to pytanie? Ten plik który podałeś wcale Ci się nie przyda do MiFlasha.

Nie do końca wiem co mam teraz robić. Dostałem pozwolenie na odblokowanie telefonu ale z drugiej strony chcę widzieć 32 GB w telefonie. Teraz nie wiem już co mam ściągać i skąd. 

Do tego fastboot nie widzi mojego telefonu i nie mam nawet jak wgrać china dev, żeby odblokować telefon. Nie wiem czy poważniejszym problemem nie jest odblokowanie tych 32 GB w telefonie a potem dopiero branie się za odblokowanie? 

Jeżeli mam TWRP to mogę wgrać nowy ROM przez MiFlash?

Edytowane przez sent1nel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...