Skocz do zawartości

Losowy restart telefonu i uwalony system po nim


Vibbom

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przy pisaniu messengerze telefon się zrestartował, zdarzyło się to pierwszy raz bo tak to chodzi jak rakieta. Jak już się włączył to zniknęła blokada ekranu, obsługa 2 kart SIM, przestały działać przyciski home i menu i paręnaście różnych ustawień. Między innymi nie mogłem zrobić backupu systemu bo nie można było potwierdzić kodu PIN. Masakra. Widziałem chyba jeden albo dwa takie wątki na forum MIUI.eu. Pomyślałem, że za***istym pechowcem jestem. Aktualizacja nie zadziałała, było to samo. Pozostał wipe i na szczęście pomogło, ale ustawianie telefonu od zera to katorga dla mnie i mojego transferu LTE w domu, tym bardziej, że już któryś raz z kolei ściągam nowy plik z romem bo po instalacji z zip nie wiem czemu plik w telefonie się usuwa.

 

Ktoś wie czym ten błąd mógł być spowodowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ku mojemu zaskoczeniu dziś rano też zaliczyłem samoczynny restart po uruchomieniu aplikacji... Jednak po restarcie wszystko działało prawidłowo. Pobrałem najnowszą aktualizajcę, zainstalowałem i zonk, coś poszło nie tak, bo są problemy z odblokowaniem ekranu... Niby odblokowuje, ale ekran pozostaje czarny - trzeba gasić go wyłącznikiem i ponownie odblokowywać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...