Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi Redmi 3S 2/16 vs 3/32


popis1

Pytanie

Witam. Zastawiam się nad kupnem Radmi 3S, tyle że nie jestem pewny co do wersji. Między 2/16 a 3/32 jest stówa różnicy a nie ukrywam wolałbym przeznaczyć te pieniądze na etui i szkło hartowane. Na pamięci wewnętrznej aż tak mi nie zależy, 16 GB mi wystarczy, ale zastanawiam się co z tym RAMem, dla andka jest duża różnica gdy jest 3 GB zamiast 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Głównie używam Firefoxa, a jak wiadomo swoje ciągnie, rozumiem że większą roznice poczuje w przypadku gier 3d? Zależy mi na tym by starczyło tyle Ramu by nie zabijało mi launchera gdy odpale FF, jest to irytujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To nie jest sklep godny polecenia. Jest temat tutaj na forum i nich. Przeczytaj chociaż kilka ostatnich stron tematu i Ci przejdzie chęć zakupu u nich. Podszywają się pod autoryzowanego dystrybutora xiaomi w Pl, a nie są. Nie ma takiego w EU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, tpawel napisał:

To nie jest sklep godny polecenia. Jest temat tutaj na forum i nich. Przeczytaj chociaż kilka ostatnich stron tematu i Ci przejdzie chęć zakupu u nich. Podszywają się pod autoryzowanego dystrybutora xiaomi w Pl, a nie są. Nie ma takiego w EU

Podrzuć linka jak możesz, ja nie moge tego znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
14 godzin temu, panfrel17 napisał:

@popis1, szkło i etui dostaniesz w standardzie przy zakupach np. u Goldiego albo Spemall. Ja wziąłem wersję 3/32 i nie żałuję, chyba bardziej futureproof (albo tylko moja racjonalizacja ;) )

Ile zapłaciłeś  za tą wersje?

Edytowane przez popis1
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W spemallu kupowałem - za komplet z przesyłką EU (bez VAT, przyszło w 8 dni) i 2letnią gwarancją w Europie wyszło 180 USD. Z tego co widziałem z kuponami znajdziesz na IBG w bardzo podobnej cenie. U Goldiego taniej, ale za cenę gwarancji. Twój wybór.

Edytowane przez panfrel17
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 minuty temu, bergmen napisał:

może zaniósł paczkę na Pocztę po 2 tygodniach od wygenerowania listu przewozowego :)  ?

Niemożliwe dostałem mejla po 3 dniach od wpłaty że przesyłka jest wysłana. Dostałem nawet nr przesyłki do sprawdzenia na chińskiej stronie, ale ciężko się połapać w tych krzaczkach ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

no właśnie o tym mówię... to że jest wygenerowany nr trackingowy nie znaczy że przesyłka została zaniesiona na pocztę :)

Mi się tracking pojawił 3 dni temu. A dopiero dzisiaj paczka została dostarczona na pocztę. Tak wynika z chińskich znaczków :) 

Edytowane przez bergmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
no właśnie o tym mówię... to że jest wygenerowany nr trackingowy nie znaczy że przesyłka została zaniesiona na pocztę

Mi się tracking pojawił 3 dni temu. A dopiero dzisiaj paczka została dostarczona na pocztę. Tak wynika z chińskich znaczków  

Zgodzę się. China post rejestrowana potrafi przyjść w 7-8 dni, max 14 dni od rzeczywistej wysyłki. Wg mnie nie wyslal.

Inna sprawa że kilka tygodni temu WER Warszawa stalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to łatwo dość do wniosku że jest tyle czynników które wpływają na czas dostawy iż nie wiadomo czego to może być problem ;D W każdym razie zraziłem się na tyle do tych Chinoli, że wolałem zapłacić 11 dolców za przesyłkę DHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wczoraj o godzinie 13 przyjechał kurier z DHL. Nie płaciłem żadnego VATu. Jedynie kosztowała mnie odprawa celna która wynosiła 73 zł. Paczka szła 4 dni.

Jednak dochodzę do wniosku że gra jednak nie warta świeczki. DHL kosztował mnie 43 zł + 73 zł za odprawe. Jedyny pozytyw że paczka doszła w mniej niż tydzień odpowiednio zabezpieczona w stanie nie naruszonym.

Co do samego sprzedawcy to mogę spokojnie polecić. Telefon od razu był z przetłumaczoną wersją MIUI, plastikową ochroną na ekran, szkłem hartowanym oraz dwoma (!) przezroczystymi  etui.

Edytowane przez popis1
jeszcze coś...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...