Skocz do zawartości

Redmi 3 a wersja systemu


WildCamel

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dostałem Redmi 3 z xiaomiforsale. Na telefonie zainstalowany jest system Android 5.1.1 oraz Miui w wersji xiaomi.eu 7.3 (stabilna) 7.3.2.0 (LHPCNDD).

Po tapnięciu w "szukaj aktualizacji" nic się nie dzieje.

Po włączeniu "uruchom w recovery" uruchomiło mi się recovery (Team WIn Recovery Project) z opcją polskiej wersji językowej (nic nie klikałem, nie znam się).

Po kliknięciu w "co nowego?" przeglądarka, ale strona nie działa (screen 3).

Przyznam, że zgłupiałem. Nie wiem, czy to właściwy rom czy muszę jednak system przeinstalować? A może wystarczy jakaś forma aktualizacji?

MI_20160721_190509.png

MI_20160721_190533.png

MI_20160721_191238.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, jarekm95 napisał:

Serio kupiłeś w xiaomiforsale i z miejsca masz TWRP? Chyba pierwszy przypadek, raczej czegoś takiego  nie robią.

Serio, serio. Ostatnio były tam zmiany - telefon szedł z Chin. Co nie zmienia faktu, że dla mnie wszystko to zupełna nowość, więc nic dziwnego w tym nie widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, WildCamel napisał:

Serio, serio. Ostatnio były tam zmiany - telefon szedł z Chin. Co nie zmienia faktu, że dla mnie wszystko to zupełna nowość, więc nic dziwnego w tym nie widzę :)

A dla nas to zupełna nowość i trudno wytłumaczalny przypadek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest metoda na wgranie TWRP przy zablokowanym bootloaderze, ale sporo z tym zabawy i chyba nikt na forum nie próbował tej metody. http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=276565&highlight=redmi%2B3%2Btwrp%2Blocked%2Bbootloader 

Nie wiem też czy samo wgranie TWRP pozwala na wgrywanie Xiaomi.EU mimo zablokowanego bootloadera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, cukru napisał:

Jest metoda na wgranie TWRP przy zablokowanym bootloaderze, ale sporo z tym zabawy i chyba nikt na forum nie próbował tej metody. http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=276565&highlight=redmi%2B3%2Btwrp%2Blocked%2Bbootloader 

Nie wiem też czy samo wgranie TWRP pozwala na wgrywanie Xiaomi.EU mimo zablokowanego bootloadera.

To jako ciekawostkę powiem, że na początku próbowałem odblokować bootloader, ale na pierwszym zadaniy z tych trzech mi się zacięło. Potem już nie kombinowałem (np. w wpnem) i wgrałem Xiaomi.EU przez TWRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...