Skocz do zawartości

Gdzie kupić Mi4c?


krystian0120

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupić Mi4c (lub Mi4 - wciąż nie mogę się zdecydować :-D), jednak nie wiem, w stronę którego sklepu najlepiej się udać. Zależy mi przede wszystkim na gwarancji (najlepiej 2-letnia + serwis w Polsce) i w miarę szybkiej dostawie.

Edytowane przez krystian0120
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Czy częstotliwości 4g/LTE tego na BG http://www.banggood.com/XIAOMI-Mi4C-5-inch-4G-LTE-2GB-RAM-16GB-Snapdragon-808-Hexa-core-Smartphone-p-1001359.html

będą działać w Polsce? Jeśli tak, zamierzam go kupić.

U Goldiego nie widzę obecnie - ponadto musi być żółty, bo to dla dziewczyny będzie urządzenie.

 

3G: WCDMA 850/900/1900/2100MHz
       TD-SCDMA B34/39
       CDMA 2000 bands BC0 / BC1
4G: FDD-LTE B1/3/7
       TDD-LTE B38/39/40/41

Pozdrawiam

 

Edytowane przez tiuro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałbym się podłączyć do tematu. Jestem zdecydowany na zakup Mi4c, pytanie tylko jaki sklep jest najlepszy? Na ten moment mialem juz zamowic na https://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi4c-qualcomm-snapdragon-808-hexa-core-18ghz-2gb-ram-16gb-rom-7080.html ze wzgledu na gwarancje realizowana w europie oraz ubezpieczenie od naliczenia VATu. Ktoś może sie wypowiedziec czy jest lepszy sklep do zakupu tego telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile trzeba czekać na dostawę i jak wygląda sprawa z gwarancją?

 

EDIT: Dostawa widze 27-38 dni, lepiej wziąć DHLem podejrzewam bo jest 8-15 dni?

EDIT2: Chce wziąć to  goo.gl/l5xOxK  kolor czarny, standardowa opcja 106 euro, opcja z oryginalnym protective case 118 euro(warto wziac ten protective case?), do tego przesylka DHL 10 euro, czyli lacznie 116 lub 128 euro.

Edytowane przez Glorn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, gagatek napisał:

Kumam;) a tak btw. Przy jakiej wysyłce jest zwrot VAT i jak to się odbywa?

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Na ibuy jest ubezpieczenie od Vat-u.A w przypadku Ali to wybierasz przesyłkę sellers shiping method=eu express czyli wysyłka z Europy w uproszczeniu czyli tzw. gwarancja braku opłat celnych.

Edytowane przez kamilo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...