Skocz do zawartości

odblokowanie bootloadera mi5


kubaz07

Rekomendowane odpowiedzi

witam chce odblokowac  bootloader w xiaomi mi 5 ale mam global rom miui7

jak mam zainastalowac ten chinski rom???Probowalem tak jak jest napisane w poradniku lecz w programie aktualizacji wykskuje blad ze ze nie mozna zweryfikowac pliku Co robic??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wróć do tego poradnika, oczywiście tego dla Mi5, i czytaj go tak długo aż znajdziesz tam informację, że rom chiński wgrywamy przez Updater (Aktualizacje). Gdybyś nie znalazł (co jest wielce prawdopodobne), możesz odnieść świadectwo do gimnazjum i poprosić o powtórzenie klasy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubaz07

mi5 mozna odblokowac na globalu,

Poradnik z postu nr 5 tego tematu, ktory podales to jest dluzsza, ciezsza droga, jest nowszy. Zas Ty zacznij korzystac z opcji szukaj. Juz tyle watkow bylo o odblokowaniu bootloadera, ze szok iż wszyscy o to samo pytaja. Ja dawalbym ostrzezenia,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.. przeczytałem kilka tematów na temat odblokowania bootloadera ale dalej nie wiem jak sprowadzić MIUI 7.5.2.0(MAAMIDE) do jakiegoś romu ChinaDev ponieważ tak jak wspominał kolega wyżej wyskakuje mi bład weryfikacji zip'a i nic nie mogę zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubaz07

nic nie poradzimy na Twoje lenistwo

https://miuipolska.pl/instalacja-miuipolskaxiaomi-eu-multilang-dla-mi5/

@szpieg15

już napisałem że nie trzeba mieć china dev aby odblokowac bootloader

 

Nie da się zmienić romu przez Updater (Aktualizacje) na china dev jesli sie ma global/ jakis inny syf, takie nowe zabezpieczenia od któreś tam wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2016 o 16:03, kubaz07 napisał:

witam chce odblokowac  bootloader w xiaomi mi 5 ale mam global rom miui7

jak mam zainastalowac ten chinski rom???Probowalem tak jak jest napisane w poradniku lecz w programie aktualizacji wykskuje blad ze ze nie mozna zweryfikowac pliku Co robic??

Spróbuj wgrać eom 6.5.30 z en.miui.com jako zip w Updater. U mnie poszło bez problemów, już mam Miui8, wszystko śmiga. ( to jest pomysł Acida).

Edytowane przez Grzesiuso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tuż po zakupie mi5 pro ceramic, chciałem odblokować bootloader, zgodę miałem, więc do dzieła, w/g poradnika się nie dało, gdyż miałem wgrany miui polska (zakup przez ibuygou), no to wgranie domu - nie działa, kombinuje, męczę się i okazuje się, że trzeba wgrać konkretną wersję chińskiego romu a ta w dziale download nie występuje - link do niej jest w poradniku, w dziale download go brak (bez sensu nieco), ale w końcu odnalazłem ten link, który jest jako tekst. Miałem z tym olbrzymi problem, bo próbowałem różnych wersji z działu download. Moglibyście umieścić link w dziale download do tego romu (ten room, który można wgrać w/g poradnika), w raz z opisem, że służy do wgrywania jak poradnik nakazuje (ma w sobie pliki *.bat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W globalu jest napis "Pozdrowienia z miuipolska.pl" co nie znaczy, że ma się system MIUIPolska, lecz co ja mogę wiedzieć. Najwyraźniej byłeś jedynym użytkownikiem, któremu IBG wgrało MIUIPolska (xiaomi.eu), w dodatku bez TWRP i z zablokowanym bootloaderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...