Jump to content

Recommended Posts

Instalowałem TWRP raz i wszystko raczej było pomyślnie.Teraz gdy chcę wejść w Recovery, wychodzi na to, że go nie mam.Spróbowałem jeszcze raz zainstalować, pojawia się komunikat, że gotowe i zainstalowano, lecz potem po ukazaniu się ekranu głównego można wejść w Recovery klikając enter, gdy to robię wyświetla się "error: device not found" po czym "przechodzenie do recovery...", a następnie po naciśnięciu dowolnego klawiszu zamyka się CMD.

Dodam, że gdy chcę wejść w Recovery pojawia mi się telefon i kawałek kabla USB informującego czy telefon jest podłączony do niego.

Link to post
Share on other sites

No dobra, więc spojrzałem na ten poradnik i pobrałem wszystko co potrzebne.Robię wszystko po kolei, tylko że nie wiem czemu sam telefon nie chce przejść w tryb FastBoot kiedy wiersz poleceń twierdzi, że właśnie w niego przechodzi.Ale mniejsza o to, zrobiłem to ręcznie.Przeszedłem całą instalację i na końcu wszystko fajnie, napis, że instalacja przebiegła pomyślnie i tu problem, że gdy wchodzę w TWRP, dalej ukazuje mi się ten "telefon" z kablem USB

Edited by mersik11
Link to post
Share on other sites

Robiąc wszystko według tego poradnika, gdy wpisuję "adb devices" nie wykrywa mi żadnego urządzenia.Mam odblokowany bootloader oraz włączone Debugowanie USB, próbowałem włączać i wyłączać te Debugowanie itd. ale nic nie pomaga.

Link to post
Share on other sites

Zrób Flashify - https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

U mnie było identycznie, TWRP sie nie instalowało, flashify pomogło. Jak wyszukujesz plik .img to przez explorator Flashify, systemowy nie znajduje tego pliku. Jeśli nie masz china dev a potrzebny Ci root i Kingroot nie działa(jak w moim przypadku) to u mnie zadziałało to http://en.miui.com/thread-278268-1-1.html (mimo, iż miałem china dev to zrobiłem tym sposobem roota), przeczytaj dobrze poradnik, musisz wejść folderami "do góry" do głównego katalogu i tam bedzie mozna zainstalować supersu.

Link to post
Share on other sites
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...