Jump to content

Nie mogę wykonać aktualizacji


Recommended Posts

Witajcie, dzisiaj chciałem zaktualizować MIUI do wersji 6.7.14.Po pobraniu pliku i próbie zaktualizowania poprzez plik .zip wyświetla mi się komunikat "Nie można zweryfikować pliku aktualizacji".Mam odblokowany bootloader oraz jestem pewien, że pobrałem dla właściwego telefonu.

Link to post
Share on other sites

Hmmm... Instalowałem TWRP raz i wszystko raczej było pomyślnie.Teraz gdy chcę wejść w Recovery, wychodzi na to, że go nie mam.Spróbowałem jeszcze raz zainstalować, pojawia się komunikat, że gotowe i zainstalowano, lecz potem po ukazaniu się ekranu głównego można wejść w Recovery klikając enter, gdy to robię wyświetla się "error: device not found" po czym "przechodzenie do recovery...", a następnie po naciśnięciu dowolnego klawiszu zamyka się CMD.

Dodam, że gdy chcę wejść w Recovery przez "aktualizację" pojawia mi się telefon i kawałek kabla USB informującego czy telefon jest podłączony do niego.

Edited by mersik11
Link to post
Share on other sites

Zainstaluj twrp jeszcze raz, tylko nie klikaj tych enterów. Jak pojawi się napis że zainstalowane to odłącz od kompa i uruchom ręcznie Vol+ +PWR. Ten skrypt nie do końca działa po prostu.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...