Jump to content
  • 0

Zakup telefonu Xiaomi


JokEEE
 Share

Question

Witam, jako że mój RM N2 się potłukł chciałbym dokonać zakupu nowego telefonu także xiaomi. Mój budżet wynosi 1500zł, sklep który wybrałem to technos-online z racji tego, że na prośbę lub jako dodatkową usługę bez problemu mi wgrają soft miui polska bądź EU. I tutaj pytanie do Was Drodzy forumowicze, co polecacie w tym zakresie cenowym. Jednocześnie chciałem zapytać o pewien artykuł na internecie, który mówił o "końcu" wsparcia tego forum co do nowszych telefonów xia. Czy to oznacza, że nawet mając telefon nowszej generacji xiaomi "X" z naszym softem to po wprowadzeniu swoich nowości padnie mi w przyszłości telefon ?

 

 

/Wybrałem mi4s - można zamknąć

Edited by JokEEE
Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

"Czy to oznacza, że nawet mając telefon nowszej generacji xiaomi "X" z naszym softem to po wprowadzeniu swoich nowości padnie mi w przyszłości telefon ?" Nie jestem pewien co w ogóle oznacza to pytanie. A co do "końca" wsparcia, to jest odpowiedni artykuł na stronie, którą wysłał @Bohyn

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak przeczytałem owy artykuł. Pytanie się odnosiło tego, co było napisane wcześniej w na stronie. Teraz obecnie jest skreślone więc mniejsza. Co do telefonu jakieś sugestie?  Głównie mi zależy na tym, aby przewyższał RM note 2 prime. Niestety samemu trudno mi było ocenić jedni uważają,  że mtk jest lepszy inni, że snapdragon. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...