Skocz do zawartości

dystrybucjahurt


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy ktoś z was wie coś o allegrowiczu dystrybucjahurt? Ma on aktualnie aukcję Xiaomi Redmi 3 2/16 + szkło hartowane + etui za 600zł, która wygląda niewiarygodnie atrakcyjnie w porównaniu z ofertami na np. ibuygou. Chciałbym dokonać zakupu tego telefonu, ale wolę się najpierw upewnić, czy nie mam do czynienia z oszustem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kup w sklepie, który jest polecany i sprawdzony... Jezu... Ludzie... Czy wy dla kilku PLN jesteście w stanie skoczyć w ogień byle zaoszczędzić?

"lokalizacja: sale -50%", koszt wysyłki 30zł listem ekonomicznym, serio? Ty w ogóle rozważasz zakupy w tym czymś? On nawet tego telefonu nie ma, zamówi w Twoim imieniu telefon w chinach na Twój adres, a potem się martw sam o vat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał kupić prosto np. u goldwaya za niemal identyczną cene. to jest przynajmniej sprawdzony sprzedawca, a nie jakieś użeranie się później z januszem który w komentarzach potrafi napisać: "Wyjątkowo tępy klient. Nie potrafi założyć końcówki na szczoteczkę. Sprzedaliśmy tysiące końcówek, ale takiego tępego członka jeszcze nie spotkaliśmy."

Oczywiście jeśli nie zależy Ci na gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej jestem nowa w z tymi telefonami i 10 października zamówiłam u nich Redmi Note 3 Pro 3/32 leci juz 17/18 dzień od zakupu i w sumie czekam do jutra aż mi napiszą co z telefonem . Wiem ,że na stronie jest podane 21 dni roboczych co za tym idzie miesiąc czasu tak więc jak dostanę to powiem co i jak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon dotarł działa i co najważniejsze sprawdziłam pod względem autentyczności więc polecam sprzedawce .

Jedyny minus to kontakt zadawałam parę pytań a odpowiedz była jak z automatu .

Edytowane przez djor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę przesadzilem ze słowem podroba ale nie dalo się sprawdzic nr imei - strona go nie przyjmowała. Bylo jeszcze kilka przeslanek ktore mowily ze tel moglbyc odnawiany badz naprawiany, ale moze tylko ja mialem pecha.  Ostatnio widzialem oferty rn3p za 830 pln i tel masz do 3 dni wiec szkoda nerwow czekac mesiac.

Edytowane przez Crims
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm no ja kupiłam u nich za 799 Redmi Note 3 Pro 3/32 i sprawdziłam wszystkimi aplikacjami weryfikującymi oraz zrobiłam benchmarki .Telefon jest oryginalny. Co do tych aplikacji weryfikacji to pamiętaj byś miał telefon naładowany i żeby był w trybie wydajności(bateria).Potem pobierasz Mi verification app i skanujesz kod na stronie i wyskakuje Ci czy jest ogyrinalny później pokaże Ci screen z mojego jak będę w domu .

 

Ale faktycznie czekanie miesiąc na telefon doprowadzalo mnie do pasji :D ale jestem zadowolna ,ze wytrwałam te katusze.

 

Edit wrzucam screen

screen.jpg

Edytowane przez djor
kolejne uzupełnienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, djor napisał:

Hm no ja kupiłam u nich za 799 Redmi Note 3 Pro 3/32 i sprawdziłam wszystkimi aplikacjami weryfikującymi oraz zrobiłam benchmarki .Telefon jest oryginalny. Co do tych aplikacji weryfikacji to pamiętaj byś miał telefon naładowany i żeby był w trybie wydajności(bateria).Potem pobierasz Mi verification app i skanujesz kod na stronie i wyskakuje Ci czy jest ogyrinalny później pokaże Ci screen z mojego jak będę w domu .

 

Ale faktycznie czekanie miesiąc na telefon doprowadzalo mnie do pasji :D ale jestem zadowolna ,ze wytrwałam te katusze.

 

Edit wrzucam screen

screen.jpg

 

Dziękuję za pomoc. Kupię chyba jednak ten smartfon z tąd: http://fostertechnologies.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro/79

Wiem że drożej no ale przynajmniej nie będe czekał miesiąc na telefon. Ponadto jest czarny kolor(mój ulubiony) + szkło na smartfona

jeszcze raz dzięki za apke i screen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.11.2016 o 16:28, djor napisał:

Hm no ja kupiłam u nich za 799 Redmi Note 3 Pro 3/32 i sprawdziłam wszystkimi aplikacjami weryfikującymi oraz zrobiłam benchmarki .Telefon jest oryginalny. Co do tych aplikacji weryfikacji to pamiętaj byś miał telefon naładowany i żeby był w trybie wydajności(bateria).Potem pobierasz Mi verification app i skanujesz kod na stronie i wyskakuje Ci czy jest ogyrinalny później pokaże Ci screen z mojego jak będę w domu .

 

Ale faktycznie czekanie miesiąc na telefon doprowadzalo mnie do pasji :D ale jestem zadowolna ,ze wytrwałam te katusze.

 

Edit wrzucam screen

screen.jpg

Mam już ten smartfon. Mogła byś mi powiedzieć jak ustawić ten tryb wydajnośći? bo nigdzie nie moge znaleść takiej opcji.Tak samo nie moge znaleść tej aplikacji Mi verification app.Będe wdzięczny za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...