Skocz do zawartości
  • 0

Prośba o pomoc w wyborze telefonu (następca Lumia 925)


Mr.Shinobi

Pytanie

Cześć!

Zwracam się do Was - fachowców od telefonów Xiaomi - o pomoc w wyborze nowego telefonu. Obecnie posiadam Lumia 925 (kupowany ze względu na szybkość działania i aparat foto). Niestety telefon ma już 3 lata i bateria coraz krócej wytrzymuje, toteż szukam jego następcy. Elementy na których mi zależy:

- jak najlepszy aparat

- długa żywotność baterii (taka jak przy Moto X Play byłaby najlepsza lub chociaż porównywalna)

- szybkość działania

- wyświetlacz minimum 5,5"

Budżet: do ~ 1000zł

Myślałem o Xiaomi Redmi Note 3 PRO - czy według was to telefon spełniający bezproblemowo wszystkie powyższe wymagania?

Gdzie najlepiej i najtaniej jest kupić telefon z dwuletnią gwarancją realizowaną w Polsce lub w Europie? Myślałem o ibuygou.com, ale jaka jest najbardziej efektywna forma wysyłki by nie płacić cła i vatu?

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

No to tak wypowiem się krótko xiaomi redmi note 3 pro 3/32 możesz kupić na aliexpress u goldway za 650zł :) kupiłem polecam zapłaciłem 750zł z vatem przesyłka DHL folią i case  ( telefon doszedł w 3 dni :D ) Wersja miui 7 global przysyłają i od razu zaktualizowałem do miui8

To tak do do Rn3Pro zdjęcia robi w dzień BDB wieczorem są widoczne szumy (aparat oceniam 7/10)

Wydajność w tej cenie 10/10 aplikacje otwierają się błyskawicznie nic nie przycina

Czas na baterii przy moim użytkowaniu (pokemony,fb,snap,messenger,gps,internet,lte) średnio 2 dni

Wyświetlacz 5,5 cala fullhd

Jeden mankament często przy slocie wygina się blaszka (mojej mamie kupiłem xiaomi redmi note 3,2/16 bez pro JEST DUŻA różnica 

W moich 3 xiaomi redmi note 3 pro w każdym blaszka się wygieła :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...