Skocz do zawartości

Aktualizacja LHOMIDE 7.5.3.0


cybernetic87

Rekomendowane odpowiedzi

Też dostaliscie? Co to jest? Miałem 7.3.7.0 LHOMIDD a dziś dostałem jak w temacie, change log jakiś stary... Zainstalowałem i pierwsze wrażenie że czytnik linii papilarnych jakby wolniej reagował... Niby to miui 7.5. Wie ktoś o co chodzi? Global stable to.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57d13012481134ae06ddc82beb2ac8ce.jpg

Też Ci się tak długo wgrywala i jeden reboot i tak jakby od nowa? Już myślałem że bootloopa załapał...

Mam jeszcze pytanie, dostałem dawno temu zgodę na unlocka i jej nie wykorzystałem, jak długo jest ważna? Czy mogę wykonać unlocka i instalacje twrp bez utraty aktualnego Roma z danymi??

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, HalfAmazing napisał:

Hej mam jeszcze pytanko, myślicie że powinienem się martwić że nie mam jeszcze tej aktualizacji via OTA?

Mam ROM MIUI Global 7.3.7.0.LHOMIDD stable.

Dostaniesz do kilku dni, nie wszyscy otrzymują aktualizacje OTA równocześnie, trzeba poczekać cierpliwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2016 o 21:44, HalfAmazing napisał:

To jest najnowsza aktualizacja MIUI przed MIUI 8. Ja jeszcze niestety nie otrzymałem więc trudno mi się wypowiedzieć co do działania. Rozumiem że dostałeś aktualizacje przez OTA?

Więc będzie  miui 8?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj się pojawiła możliwość upgrade'u. czy są jakieś przecieskazania/bugi? na razie widziałem tylko, że użytkownicy skarżą się na wolniejsze działanie czytnika linii papilarnych... może rozkonfigurowanie i ponowne ustawienie screenlocka pomaga?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po wygraniu straciliście ROOT?
Taki problem pojawił się u mnie. Dodam jeszcze, że sam update nie zaktualizował się i pobierał cały ROM o wielkości 1.1 GB i dopiero wtedy zaktualizował MIUI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.07.2016 o 22:04, cybernetic87 napisał:

 

 

57d13012481134ae06ddc82beb2ac8ce.jpg

 

Też Ci się tak długo wgrywala i jeden reboot i tak jakby od nowa? Już myślałem że bootloopa załapał...

 

Mam jeszcze pytanie, dostałem dawno temu zgodę na unlocka i jej nie wykorzystałem, jak długo jest ważna? Czy mogę wykonać unlocka i instalacje twrp bez utraty aktualnego Roma z danymi??

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Możesz jak najbardziej, wczoraj zrobiłem właśnie na tym sofcie unlocka i wgrałem recovery i uzyskałem roota. danych nie stracisz żadnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj aktualizowalem z  MUIU global 7.3.7.0 i jest bardzo kiepsko jesli chodzi o baterie. Wczesniej wytrzymywala spokojnie poltorej dnia przy zwyklym uzytkowaniu, dzisiaj od rana, ok godz 7, do teraz mam juz 42% :?  w dodatku przegladajac tylko facebooka zauwazylem ze o wiele mocniej sie grzeje.
 

W jaki sposob prosto powrocic do poprzedniej wersji? Telefon nie rootowany, flashowany itp.

 

Edit:

znalazlem taki oto link http://forum.xda-developers.com/redmi-note-3/how-to/download-links-miui-7-2-3-0-update-t3358721

Czy wystarczy sciagnac ROM i wgrac ten zip przez aplikacje Aktualizacje?

Edytowane przez tweakman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...