Jump to content

Recommended Posts

Przez dłuższy czas problem był taki, że rozmówcy żle mnie słyszeli. Zarówno na jednej karcie sim jak i na drugiej. Mam Redmi 2 pro. W robocie lekko i pulsacyjnie przedmuchałem sprężonym powietrzem (rada od kogoś) i od tej pory nikt mnie nie słyszy. Nagrałem się na dyktafonie, nie słychać mnie w ogóle a na pierwszym planie piszczący dźwięk jakby silnika z samolotu. Co robić? :( Nie był zalany, zawsze w etui typu case wallet. Kupiony na allegro wiec gwarancja nie istnieje. Nic nie widzę w tym mikrofonie, żeby był jakiś zatkany czy coś. Na skutek dmuchania uszkodziłem chyba jakieś membrany, to nie był dobry pomysł ale i tak od dłuższego czasu było mnie źle słychać. Na razie będę używać jakiś słuchawek z mikrofonem a póki co zamówię taką część z ali i może ktoś mi to ogarnie w punkcie gsm. Proszę o doradzenie tylko o konkretnie dobrą i pasującą

http://pl.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160718223009&SearchText=redmi+2+microphone

xiaomi.jpg

Ciężko powiedzieć... Powiem tak, drogie to to nie jest, zawsze można kupić 2/3 różne sztuki zanieść do serwisu i niech sobie sprawdzają i testują lub wyślij tel do Acid'a będziesz mieć problem z głowy.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...