Sign in to follow this  
petrelli

Mikrofon padł

Recommended Posts

Przez dłuższy czas problem był taki, że rozmówcy żle mnie słyszeli. Zarówno na jednej karcie sim jak i na drugiej. Mam Redmi 2 pro. W robocie lekko i pulsacyjnie przedmuchałem sprężonym powietrzem (rada od kogoś) i od tej pory nikt mnie nie słyszy. Nagrałem się na dyktafonie, nie słychać mnie w ogóle a na pierwszym planie piszczący dźwięk jakby silnika z samolotu. Co robić? :( Nie był zalany, zawsze w etui typu case wallet. Kupiony na allegro wiec gwarancja nie istnieje. Nic nie widzę w tym mikrofonie, żeby był jakiś zatkany czy coś. Na skutek dmuchania uszkodziłem chyba jakieś membrany, to nie był dobry pomysł ale i tak od dłuższego czasu było mnie źle słychać. Na razie będę używać jakiś słuchawek z mikrofonem a póki co zamówię taką część z ali i może ktoś mi to ogarnie w punkcie gsm. Proszę o doradzenie tylko o konkretnie dobrą i pasującą

http://pl.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20160718223009&SearchText=redmi+2+microphone

xiaomi.jpg

Ja się nie znam, ale na moje oko to ze zdjęć wynika że mikrofonu na tych płytkach nie ma, tylko na nich powinien być zamontowany.

Ciężko powiedzieć... Powiem tak, drogie to to nie jest, zawsze można kupić 2/3 różne sztuki zanieść do serwisu i niech sobie sprawdzają i testują lub wyślij tel do Acid'a będziesz mieć problem z głowy.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this