Jump to content

Mi4S zmiany w dialerze


QMiui

Recommended Posts

Czy istnieje możliwość powiększenia i pogrubienia liter, cyfer w dialerze? Są stosunkowo za małe, sam dialer bardzo mi odpwiada ale niestety jego czytelność dla mnie już nie. Wiem ze można zainstalować inny np. PixelPhone (tez bardzo fajny ale po co?) Które pliki w tej aplikacji odpowiadają za to? Czy jeżeli wyciągnę tę apke z systemu ,rozbiorę i wrzucę z powrotem to zadziała to? Nie zawracałbym Wam głowę tym ale jest to naprawde dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam. 

Link to comment
Share on other sites

Znalazłem coś takiego jak Telecom. apk ale po "rozebraniu" nie widze klawiatury dialera ,chyba że jest w innym miejscu. Na razie używam Pixel Phone. Ktoś ma jakiś pomysł? 

Link to comment
Share on other sites

No to do roboty (jak się uda) trochę brak czasu ale jest to naprawdę denerwująca przypadłość. A co z moim drugim pytaniem dotyczącym sposobu wprowadzenia tych zmian, zadziała? 

Link to comment
Share on other sites

Niestety to chyba za wysokie progi, rozebralem wyciągnięte z systemu aplikacji ale za chiny nie mam pojęcia co i jak zrobić. Do rozbiórki użyłem BatchApktool (tak sie chyba nazywa ten program-daje radę przy rozkładaniu i składaniu aplikacji które sobie tłumaczę) ale tutaj siadam, pomoże ktoś? Na wszelki wypadek zamieszczam te apki. 

Mi4s apki.zip

Dobra, dałem sobie spokój z tymi kombinacjami i przetestowałem True Phone oraz Pixel Phone-zostawiłem Pixela, przekonwertowałem na apkę systemową i wszystko jest ok! Pozdrawiam. 

No niestety jednak muszę was prosić o pomoc ze zmianami w dialerze, chodzi mi o powiększenie i pogrubienie cyfer i liter w dialerze, zamieszczam screeny dla porównania a tak swoją drogą to dziwne że prawie większość dialerów wbudowanych ma takie malutkie cyferki czyżby spisek mafi okulistycznej;-)

DIALER_PIXEL.png

DIALER.ORG.png

Edited by QMiui
Dodanie plików
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...