Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie aktualizacji


rafalwwl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem szczęśliwym użytkownikiem RN2, który do tej pory nie robił nic z systemem, moja wiedza na temat miui jest bardzo mała, więc moje pytania dla każdego z Was mogą być po prostu głupie. Do rzeczy, posiadam wersje miui 5.10.16 (rozwojowa), wyżej jest napisane MIUI 7 by xiaomi.eu. Telefon posiadam od kilku miesięcy i do tej pory nie ingerowałem w system, jednak ciekawi mnie jak wyglądają nowe wersje miui i stąd moje pytanie, posiadając wersje miui od xiaomi.eu następne aktualizacje mogę wykonywać po prostu poprzez aktualizacje, czy poprzez fastboot/flashify (znalazłem poradnik). Troche szukałem już po forum odpowiedzi na swoje pytanie, jednak w większości widziałem, że po wgranym romie xiaomi.eu lub miui polska dalsze aktualizacje wykonuje sie po prostu przez "aktualizacje" (być może tego nie zrozumiałem lub nieudolnie szukałem :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz normalnie przez aktualizacje ale chyba zaleca sie najpierw wgrać nowsza wersje MIUI7 a później dopiero MIUI8 - Ja tak robiłem , przechodziłem z MIUI POLSKA 6.3.3 na MIUI8 bez żadnego wipe itp, ale gdy wracałem na MIUI7 już robiłem reset fabryczny , nie wiem czy koniecznie ale tak zrobiłem. Zrób sobie kopie systemu i spróbuj normalnie wgrać przez Aktualizacje MIUI8, jak nie wyjdzie i bedzie BOOTLOP to przywracasz system pobierasz nowsze MIUI7 np 6.3.10 a potem instalujesz MIUI8. Druga opcja to fabryczny reset i czysta instalacja MIUI8 . Jak dla mnie najpewniejsza ale MIUI rządzi się swoimi prawami wiec hipotezy mogą byc rożne :)

Pozdrawiam 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...