Skocz do zawartości

Nie ten plik wgrany z flashify - skasowałam system? D:


Agnieszka19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ponieważ kupiłam telefon w Chinach i zaczęły się ostatnio z nim problemy chciałam zainstalować polską wersję miui. Zainstalowałam aplikację flashify jak w instrukcji a potem weszłam w pobrane pliki i niechcący sflashowałam jakiś dziwny plik :( Teraz telefon się w ogóle nie uruchamia, za każdym razem pojawia się znaczek mi.com, telefon daję oznakę wibracją i z powrotem ekran robi się ciemny. Po sekundzie cały proces zaczyna się od nowa... Wpadł w pętlę i nic się nie da zrobić. Jedyne co się udało, to odpalił się fastboot, ale i przy nim nic się nie dzieje :( Mieli już z 15 min i nic...

Są szanse jeszcze coś z tym zrobić? Czy telefon do wywalenia?

Będę wdzięczna za pomoc. Nie widziałam dotychczas takiego wątku, ale jeśli jest i nie znalazłam, to wybaczcie proszę spam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Agnieszka19 napisał:

Witam,

ponieważ kupiłam telefon w Chinach i zaczęły się ostatnio z nim problemy chciałam zainstalować polską wersję miui. Zainstalowałam aplikację flashify jak w instrukcji a potem weszłam w pobrane pliki i niechcący sflashowałam jakiś dziwny plik :( Teraz telefon się w ogóle nie uruchamia, za każdym razem pojawia się znaczek mi.com, telefon daję oznakę wibracją i z powrotem ekran robi się ciemny. Po sekundzie cały proces zaczyna się od nowa... Wpadł w pętlę i nic się nie da zrobić. Jedyne co się udało, to odpalił się fastboot, ale i przy nim nic się nie dzieje :( Mieli już z 15 min i nic...

Są szanse jeszcze coś z tym zrobić? Czy telefon do wywalenia?

Będę wdzięczna za pomoc. Nie widziałam dotychczas takiego wątku, ale jeśli jest i nie znalazłam, to wybaczcie proszę spam. :)

jak odpala fastboot to da rade. Zanim coś zrobisz a nie masz pewności zapytaj. Chętnie odpowiem a może ci to zaoszczędzić nie miłych sytuacji.

Edytowane przez xxmati96xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.07.2016 o 21:10, cukru napisał:

Jeśli wchodzi w fastboot to możesz zainstalować oficjalny system przy pomocy MiFlash i potem od nowa instalujesz Xiaomi.eu. https://miuipolska.pl/forum/topic/3160-miflash-formatowanie-telefonu-windowslinux/

 

Spróbowałam to zrobić jednak mam komunikat jak poniżej... a robię zgodnie z instrukcją :( help :<

 

Xiaomi.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lewym górnym rogu w Miflash klikasz Browse, potem otworzy się okno dialogowe, w pierwszej linijce chyba z prawej kliknij chodzi żeby wskazać plik .bat, ten z folderu z wypakowanym romem. Potem po wybraniu pliku .bat wciskasz enter i okno się samo zamknie. Katalog images już widzę masz poprawnie wskazany więc powinno pójść.

Taptalk HM Note 1s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, tomek0768 napisał:

 

W lewym górnym rogu w Miflash klikasz Browse, potem otworzy się okno dialogowe, w pierwszej linijce chyba z prawej kliknij chodzi żeby wskazać plik .bat, ten z folderu z wypakowanym romem. Potem po wybraniu pliku .bat wciskasz enter i okno się samo zamknie. Katalog images już widzę masz poprawnie wskazany więc powinno pójść.

 

Taptalk HM Note 1s

Właśnie nie ma poprawnie bo powinno się wykazać folder wyzej niż images i na dole w mi flahu odpowiednią opcje. Można tak jak ty mówisz ale po co sobie komplikować

Edytowane przez xxmati96xx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi! Coś się zaczęło dziać jak wzięłam folder wyżej :) ale mi pokazuje, że bateria rozładowana i nie może procesować ;( Ale jest nadzieja, bo nawet jeśli w fastboot się nie ładuje bateria to mam u kogo wyżebrać zamianę :D

Jeszcze raz wielkie dzięki wszystkim za pomoc! Uratowaliście mojego Xiaoma^^ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...