Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz nie wiem czy to była śmieszkowa odpowiedź czy poważna xd Wymagania niby spełnia :x 2 gb ram'u, snapdragon 400.

Niestety, ten telefon nie nadaje się do Pokemon GO.

Ma za mało pamięci, zmieścisz w kolekcji maks 3-4 pokemony :-/

Wysłane z mojego MI 4W

Edytowane przez 8Adamus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wypowiedź "śmieszkowa".

Na pewno sama specyfikacja pozwoli na tą grę. Ale tu bardziej chodzi o kwestię optymalizacji gry pod MIUI, bo niektórzy dev nie zawsze to dobrze robią. Ale Pokemon jest z dalekiego Wschodu, Xiaomi też, więc pewnie gra zadziała.

Wysłane z mojego MI 4W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, kulig007 napisał:

Zdecydowanie wypowiedź "śmieszkowa".

Na pewno sama specyfikacja pozwoli na tą grę. Ale tu bardziej chodzi o kwestię optymalizacji gry pod MIUI, bo niektórzy dev nie zawsze to dobrze robią. Ale Pokemon jest z dalekiego Wschodu, Xiaomi też, więc pewnie gra zadziała.

Wysłane z mojego MI 4W

Ewentualnie załatwie sobie jakiś wschodni "google play" :x  Dzięki, mam nadzieję ze zakocham się w Xiaomi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz problemy z GPSem czy nie wczytuje Ci map?
Lokalizacje możesz ustalić też za pomocą wifi. GPS w niektórych telefonach może słabo działać albo być popsuty czy coś i mają gracze problemy. A niewczytywanie mapy to bardziej problem braku przesyłu danych. Co do poków to na mi4 działają bardzo dobrze gps też dobrze sobie radzi szybki fix i nie zacina się ani nie rozrywa połączenia, animacja ewolucji działa najczęściej płynnie ( w innych telefonach jak widziałem to to jest animacja poklatkowa)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrafie okreslic co dokladnie jest nie tak, bo jak wlaczam apke to wszystko sie ladnie laduje, pojawia sie ekran, moja postac i wszedzie niebiesko, 3podstawowe pokemony i nic wiecej a ikonka gps na gornym pasku jest szara a nie biala. ponadto pojawia sie napis 'nie znaleziono sygnalu gps'. systemowa mapa tez sie nie pobiera, a okresla lokalizacje. endomondo i google maps nie maja z tym problemu...

teraz o dziwo pojawia sie ze polaczono z gpsem podczas gry... ale nadal brak mapy.

Screenshot_2016-07-21-13-38-48_com.nianticlabs.pokemongo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.07.2016 o 14:42, posluk napisał:

z tym ze apka od mapy to jest chinska bo jeszcze nie dostalem zgody na odblokowanie bootloadera

wszystko ustawione, net caly czas jest.

Dlatego Ci nie łapie mapy pewnie, chińska apka. Musisz poczekać na odblokowanie BL lub wgrać rom global o ile jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...