Skocz do zawartości

Kupno RN3PP u Goldway'a (AliExpress)


Stachura5

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam właśnie pytanie na temat zakupu RN3PP na AliExpress od Goldway'a. Niby cena w $ wynosi $197.99 (w tym momencie) co przekłada się na niecałe 800zl... Cena ta troche mnie zaskoczyła bo telefon o takiej specyfikacji to powinien być trochę droższy... Czy ktoś wie, że mogę kupić ten telefon u niego bez obaw? I czy dolicza VAT u nas? Jeśli tak to ile?


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tanio i narzekasz? :D

Tak, to chyba najbardziej znany sprzedawca. Można śmiało brać. 197 wychodzi przy braniu wersji czarnej z dodatkowym etui. Najtaniej jest złota bez akcesorii (170$). Możesz wybrać eu express (seller's shipping method) wtedy jest gwarancja braku VAT.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przecież mają informacje o tym w opisie. Czytałeś go w ogóle?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Czytałem ale jakoś nie "załapałem" info o pominięciu VAT Ale i tak dzięki za wyjaśnienie moich wątpliwości

Tak, przecież mają informacje o tym w opisie. Czytałeś go w ogóle?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

A jeszcze mam pytanie... Jeśli bym np. wybrał żeby dorzucił skórzany pokrowiec do zamówienia to bym musiał za niego dopłacić czy za darmo go dodają jako prezent czy coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minutes ago, Stachura5 said:

Czytałem ale jakoś nie "załapałem" info o pominięciu VAT

Tips: 

1.European Union Express only for EU countries, No Customs Duty.

Quote

A jeszcze mam pytanie... Jeśli bym np. wybrał żeby dorzucił skórzany pokrowiec do zamówienia to bym musiał za niego dopłacić czy za darmo go dodają jako prezent czy coś?

10$

Zaznacz sobie kolor i sprawdź jak ceny się zmieniają przy clickaniu na opcjach z case-ami

Edytowane przez Conor
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z przesyłką European Union Express ? Ile czasu idzie przesyłka? Bo w oczekiwanym czasie przesyłki podane jest 30-50 dni a w opisie aukcji podane jest, że przesyłka Union Expressem w 90 % dociera do 15 dni. Zamawiał ktoś tym sposobem i podzieliłby się wrażeniami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej w kolumbijskich pesos...

Sprawdź opcje płatności i wybierz taką która Ci pasuje, jak weźmiesz przelewy24 to zapłacisz w złotówkach, jak wybierzesz kartę walutową to zapłacisz w walucie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej w kolumbijskich pesos...

Sprawdź opcje płatności i wybierz taką która Ci pasuje, jak weźmiesz przelewy24 to zapłacisz w złotówkach, jak wybierzesz kartę walutową to zapłacisz w walucie.

A jakbym wziął opcje Przelewy24 to bym musiał mu wysłać pieniądze jak tradycyjnym przelewem? W sensie z konta bankowego czy za pomocą tego specjalnego papierka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...