Skocz do zawartości

Niewielki wybór akcesoriów/odpowiedniki


czarna_owca

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ na stronie ibuygou.com wybór akcesoriów do Red Rice jest niezbyt duży ciekawi mnie czego używacie. Bo o ile folię można dociąć z większej (choć folie to chyba tam w serwisie mają) to jednak z case'm może być problem. Zależałoby mi na takim otwieranym z klapką, ale niestety nie ma. W PL wybór żaden, chyba że macie jakieś sprawdzone odpowiedniki od innych modeli telefonów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ponieważ na stronie ibuygou.com wybór akcesoriów do Red Rice jest niezbyt duży ciekawi mnie czego używacie. Bo o ile folię można dociąć z większej (choć folie to chyba tam w serwisie mają) to jednak z case'm może być problem. Zależałoby mi na takim otwieranym z klapką, ale niestety nie ma. W PL wybór żaden, chyba że macie jakieś sprawdzone odpowiedniki od innych modeli telefonów?

Będę miał oryginalne folie do hongmi 2szt w pudełku po 30 zl. Jeśli zainteresowany jesteś pokrowcami napisz na priv wyśle Ci co mogę miec .

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem zrobię ulotkę tylko z oryginalnymi akcesoriami. Zaloze nowy temat (bez zbędnych komentarzy). Będą zdjęcia, nazwy i ceny. Temat będzie tyczyl się akcesoriów do m2/a/s, hongmi, ew. Dodam do m3 jak ktoś BD chcial.

Przesyłki listem rejestrowanym.

Przy większym zamówieniu ceny maleją.

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super :)

A powiedz mi czy w razie czego mógłbym osobiście między świętami w Zamościu odebrać? Pochodzę z okolic Chełma i mam blisko do Zamościa a będę na święta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.spemall.com/search.html?cate ... rds=hongmi

Jest pewien wybór akcesoriów. Ja kupiłem w zestawie z Red Ricem screen protector i silicon case czarny. Wszystko ładnie dopasowane do telefonu. Polecam ten sklep tak w ogóle. Zamówiony Hongmi po 3 dniach został wysłany i w 3 dni doleciał DHLem pod moje drzwi. Opisany jako "Repaired digital photo frame" i przeszedł bez żadnych dodatkowych opłat. Preinstalują na każdym RedRice rom multilang z miuiandroid.com. Telefon oczywiście oryginalny. Kontakt z supportem idealny. Rzeczowe odpowiedzi w ich godzinach pracy (dla nas noc i rano). Śledźcie ich forum, mają fajne discounty. Ja się załapałem na discount na RedRice na przykład z tego tematu:

http://www.spemall.com/forum/topic/772- ... -december/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

1. Jaka jest jakość „szkła” ekranu w RedRice? Czy można zaryzykować użytkowanie bez folii ochronnej?

2. Czy „szybka” aparatu jest podatna na zarysowania? Niepokoi mnie to, że jest wystająca (w stosunku do płaszczyzny tylnej klapki). Czy w praktyce bardzo się rysuje?

3. Jakie akcesoria do RedRice wydają się Wam stanowczo "must-have"?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

1. Jaka jest jakość „szkła” ekranu w RedRice? Czy można zaryzykować użytkowanie bez folii ochronnej?

2. Czy „szybka” aparatu jest podatna na zarysowania? Niepokoi mnie to, że jest wystająca (w stosunku do płaszczyzny tylnej klapki). Czy w praktyce bardzo się rysuje?

3. Jakie akcesoria do RedRice wydają się Wam stanowczo "must-have"?

Pozdrawiam!

Szafirowe szkło się nie rysuje.

Tak rysuję się szkło np w moim m2a jest porysowane, nie używam folii.

Szybka chroniąca aparat również się rysuje.

Pokrowiec + folia

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

1. Jaka jest jakość „szkła” ekranu w RedRice? Czy można zaryzykować użytkowanie bez folii ochronnej?

2. Czy „szybka” aparatu jest podatna na zarysowania? Niepokoi mnie to, że jest wystająca (w stosunku do płaszczyzny tylnej klapki). Czy w praktyce bardzo się rysuje?

3. Jakie akcesoria do RedRice wydają się Wam stanowczo "must-have"?

Pozdrawiam!

Szafirowe szkło się nie rysuje.

Tak rysuję się szkło np w moim m2a jest porysowane, nie używam folii.

Szybka chroniąca aparat również się rysuje.

Pokrowiec + folia

Wysłane z mojego MI 2A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapka na klapke słaby pomysł np. Xiaomi flip jest naklejany na klapke (ewentualnie jak w Samsungu flip) bez dodatkowego plastiku który służy jako mocowanie,.a wszystkie pokrowce Xiaomi mają mocowania silikonowe bo plastik pęka.

Gdzie można dostać flip case z mocowaniem silikonowym? Przeglądam alliexpress i wszystko wygląda mi na plastik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja niesteyt jestem rozczarowany casem nikillina. Sliski! Fajnie spasowany ale sliski, szczegolnie ze obudowa tylu RR jest gumowana i pewnie lezy w dloni, dlatego odrazu pierwsza mysl, kiedy nawet nie zalozylem case na RR, a wzialem tylko w dlon to odrazu pomyslalem o tym, ze jest niefajnie :/

Pozytyw nalezy sie natomiast folii ktora byla razem z w/w casem, latwo moze zamontowac osoba ktora nawet wczesniej nigdy tego nie robila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mam nilkina otwieranego z klapką. Fakt tył jest bardzo śliski i już z raz czy dwa przez to wypadł mi z dłoni. Ale chroni dobrze, telefon przeżył też upadek z ponad metra z parapetu jak zrobił się przeciąg i otworzyło się okno zrzucając telefon. Ale leci do mnie metalowo-szklany case, zobaczymy jak się będzie sprawował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat odnoszę się do Mi2s. Ale mam odczucia zupelnie odwrotne jeżeli chodzi o case Nillkin'a. Sam case jest bardzo dobrej jakości, lekko chropowaty tył sprawia mile odczucie. Super spasowany. Ale folia która była dodana, bardzo słaba!! Dużo, nawet bardzo dużo rys powstało już kilka dni po naklejeniu. A jestem osobą która raczej dba o telefony i nie nosi ich z kluczami, narzędziami i nie otwieram telefonem piwa. Wiec, folia jednym słowem SŁABEJ JAKOŚCI. Czekam z niecierpliwością na szklane folie, które ogarnal Lalo ;-)

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat odnoszę się do Mi2s. Ale mam odczucia zupelnie odwrotne jeżeli chodzi o case Nillkin'a. Sam case jest bardzo dobrej jakości, lekko chropowaty tył sprawia mile odczucie. Super spasowany. Ale folia która była dodana, bardzo słaba!! Dużo, nawet bardzo dużo rys powstało już kilka dni po naklejeniu. A jestem osobą która raczej dba o telefony i nie nosi ich z kluczami, narzędziami i nie otwieram telefonem piwa. Wiec, folia jednym słowem SŁABEJ JAKOŚCI. Czekam z niecierpliwością na szklane folie, które ogarnal Lalo ;-)

Wysłane z mojego MI 2S przy użyciu Tapatalka

Bo to folie po 5 centów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...