Skocz do zawartości

Instalowanie chińskiego ROMu i MIUI Polska


Smule

Rekomendowane odpowiedzi

Witem Prosilem o wrzut na inny serwer nie dlatego, ze wszystko jest w porządku. U mnie nie pobiera. Probowalem na 2 lapkach. Mieszkam w Irlandii i prawdopodnie EIR nie puszcza pobierania. Od jakiegos czasu zbanowali torrenty, np , thepiratesbay.. Wiec jeszce raz 

"Siemka Jestem nowy na forum . Czy mozecie wrzucic softy global.dev i china.dev na jakis normalny serwer. Dzieki z gory Pozdrawiam"

Panowie z gory  SERDECZNIE DZIEKUJE za wasza pomoc.

Kolejne proby: po nacisnieciu przycisku Download , ladyje sie kilka minut po czym raz mi załapało, doszlo do 100MB i koniec

Jeszcze raz poprosze o wrzut

Dzieki i pozdrawiam

jedziemy dalej. Do sciagniecia ROM uzyłem telefonu, ale nie przechodzi weryfikacji, wiec metoda "przez aktualizacje odpadła. Uzyłem tego poradnika http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html 

niestety po wgraniu romu  kenzo_global_images_6.11.3_20161103.0000.00_6.0_global telefon przez pol godziny stal na bootlogo. Po odpaleniu EDL i wgraniu chinskiego romu kenzo_images_6.11.3_20161103.0000.00_6.0_cn jest to samo . Stoi na bootlogo. w menadżerze urzadzen wyglada ok

Jakies porady

Dzieki

111.jpg

Edytowane przez malagamm
update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wszystko bylo ok

wgrałem to   http://bigota.d.miui.com/6.8.18/miui_HMNote3ProGlobal_6.8.18_d0da79d09e_5.1.zip  wlaczyl sie ale ograniczone uslugi karty sim i nie przechodzi aktywacji konta xiaomi a hasło wpisuje napewno dobre. Dalej nie pojdzie

Edytowane przez malagamm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, muszateq napisał:

Na pewno masz telefon Redmi note 3 pro a nie przypadkiem pro SE czyli Kate z LTE800 ?

Też o tym pomyślałem , albo plik ściągnął się z błędami ale wtedy miflash powinien jakiś error wysypać

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki

Wiem ze glupie pytanie, ale jak je rozpoznam (telefon sie nie włącza )

Tu mam zdjecie Telefon z Chin

A jak sie okaże Kate to lepiej czy gorzej?:-D

Dzieki i pozdrawiam

jednak Xiaomi Redmi Note 3 3i pro prime special Edition

sorki za zamieszanie., jak jest z softami w tej wersji?

IMAG0001[1].jpg

Edytowane przez malagamm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie i sorki za zamieszanie

 ja chyba mam jakiegos pecha

co jest jak po wgraniu romu, zaraz po pierwszym logo(okolo 5 sek.) wyskakuje na moment wtyczka z czerwona linia po czym przeskakuje na obrazek teefonu i kabla. Po podlaczeniu nic sie nie dzieje. Bateria 80%

pozdrawiam

siemka

po wgraniu najnowszego softu 6.11.24 Suite nie laczy sie z telefonem-wyskakuje update do najnowszej wersji. Troszke dziwne

Edytowane przez malagamm
update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...