Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32GB-Kilka pytań


RefinGP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam kilka pytań dotyczących telefonu Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32GB.

1.Czy po zamówieniu telefonu z IBUYGOU kurierem zapłacę w złotówkach?

2.Jaki będzie język telefonu jeśli wybiorę wysyłkę z Chin?

3.Czy zauważalna jest różnica między wersją 2, a 3GB ramu?

4.Poda ktoś linka do poradnika gdzie zainstaluję MIUI Global.(Proszę o wersję dla wodogłowia bo ja nie ogarniam tego) :P

5.Ile zwykle trwa wysyłka jeśli wybiorę opcję China Warehouse?

6. Jaką wersję androida ma ten telefon? (Na IBUYGOU nie jest napisane.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci, nie tylko note,

Chyba popularność także,

Mam kilku znajomych którzy mają od kilku lat Xiaomi, ale już 2 z nich kupiło inne telefony bo nie mieli ochoty na zabawę ze spolszczeniem. Ja też będę zmieniał żonie telefon do końca roku i się zastanawiam czy będzie to Xiaomi.

Inni znajomi też odkładają zakup choć chcieli by zmienić mi 4 na coś nowszego ale mają obawy.

Zientas

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sloniacz napisał:

Ale jaka zabawa ze spolszczeniem? Od pewnego czasu w global stable jest język polski. Ja akurat zamówiłem żonie RN3 Pro bo za 137$ to naprawdę trudno znaleźć konkurenta.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Witam.

Ja zakupiłem redmi ote 3 pro z global stable 7.1.9.0.0 i był spolszczony tak dość mocno i jak zaktualizowałem do global stable 7.3.8.0 i już bez polskiego!

Więc wnioskuję że w wersji global stable oryginalnie nie ma pl tylko krzaczki chińskie i en!

pozdrawiam.

Edytowane przez bmwwyspa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowałem że względu na miuipolska, na mówiłem kilku znajomych, kupiłem żonie i dziecku bo było po polsku, w nowych jest prawie polski i prawie spolszczony, a z reklamy wiemy że prawie robi dużą różnicę. I wiele osób odpuści aby nie pie...ć się z instalacją. Chyba że Acid wymyśli łatwiejszy sposób i bardziej zautomatyzowany.

Zientas

Wysłane z mojego YOGA Tablet 2-1050L przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ka1946 napisał:

jakaś dobra duszyczka mogłaby zerknąć i napisać co sądzi o tej aukcji?

http://olx.pl/i2/oferta/xiaomi-redmi-note-3-pro-3-ram-32gb-procesor-snapragon-najnowszy-nowy-CID99-IDgqn3J.html

"Nie wysyłamy za pobraniem"

Za 835 PLN kupiłem w ibuygou. Z dwuletnią gwarancją w Polsce. Nie ryzykowałbym...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie naliczenia Vat-u ale wybrania ubezpieczenia (  Import Duty Insurance za 10 dolarów ) należy zapłacić za swoje VAT i dopiero później ubiegać się o zwrot VAT-u ? Czy pisać do IBG aby oni zapłacili  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Ka1946 napisał:

jakaś dobra duszyczka mogłaby zerknąć i napisać co sądzi o tej aukcji?

http://olx.pl/i2/oferta/xiaomi-redmi-note-3-pro-3-ram-32gb-procesor-snapragon-najnowszy-nowy-CID99-IDgqn3J.html

Napisałem do faceta z tego ogłoszenia zapytanie o wysyłkę za pobraniem. Jego odpowiedź:

"Witam wysyłamy z magazynu centralnego w Poznaniu po wpłacie na konto ale z racji ogromnego zainteresowania tymi telefonami postanowiliśmy jednak wysyłać za pobraniem i w środę przyjdzie do nas większe zamówienie tych telefonów więc w środę będę mógł wysłać telefon do Pana. Pobranie 28 zł
Pozdrawiam Józef Brzeziński Sklep_GBN"

No i jestem w kropce bo cena zaskakująco dobra, jak za wersję 3/32. W czym może tkwić haczyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...