Jump to content

Telefon cegła?


sp_ozzy
 Share

Recommended Posts

Koledzy próbowałem wgrać Miui polska udało mi się oficjalnie odblokować bootloadera potem potem przez flash toolkita TWRP 3.0.2.2 potem wybieram plik zip miui polska i od tego momentu (po pełnej instalacji) w tel pyka tylko czerwona lampka nie działa żaden przycisk ale Pc wykrywa w Miflashu COM20 jest jakiś ratunek żeby wgrać żeby go odceglic?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, sp_ozzy napisał:

Nic to nie daje poza tym że mam w miflashu com20 to reszta martwa cały czas po podłączeniu do usb miga czerwona dioda, nie moge nawet włączyć flashbota fastboota w tel

W Redmi Note 3 Pro i "zwykłym", bez "Pro", flash wykonuje się w trybie download, nie fastboot. Tryb download to czarny ekran i migająca czerwona dioda. MiFlash pokazuje Ci COM20, więc teoretycznie wszystko jest OK.

Tak jak napisał @sp_ozzy, upewnij się czy pobrałeś ROM fastboot dla "kenzo", czyli Redmi Note 3 Pro. Sprawdź, czy w Mi Flash poprawnie zaznaczyłeś pliki do flashowania: "images" i "flash_all" i czy "zahaczyleś" kropkę na dole aplikacji, przy opisie "Flash all".

Czasem może mieć znaczenie to, gdzie jest położony folder fastboot. Ja wrzucam go wprost na partycję systemową.

Oczywiście zakładam, że przeczytałeś dokładnie poradnik o flashowaniu fastboot...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...

Witam

 

Dzisiaj chciałem wgrac rom global stable na wcześniejszy rom miui polska zrobilem to przez twrp po instalacji telefon normalnie włącza się ale na ekranie pokazują sie komunikaty typi glaeria została zatrzymana, facebook został zatrzymanu itp nie idzie wejsc w nic innego. Probowałem wrócic do romu miui polska ale okazało się że już nie mam twrp. Próbowałem wgrywać inny rom prze miflash ale pokazuje sie komunikat critical partition flashing is not allowed. Co mam z tym zrobic mozna jakos przywrocic ustawienia fabryczne telefonu albo łatwo wgrac twrp?

czy przez taka operacje zablokowal mi sie ponownie bootloader?

Edited by Kopek84
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi changed the title to Telefon cegła?
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...