Jump to content

Redmi 3S problem z lokalizacją


Florchan

Recommended Posts

Witam
Otrzymałem w końcu Xiaomi Redmi 3S i gdy już zacząłem się cieszyć użytkowaniem to natrafiłem na problem...
Mianowicie nie działają mapy google. Pokemony nie łapią sygnału gps, ale kiedy włączam apki do sprawdzania gpsa lub łapania fixa wszystko śmiga.
Cały czas mam stockowy system, jestem na tyle ogarnięty z angielskiego że nie potrzebuje polskiej wersji i nie chciało mi się bawić w wgrywanie polskiego romu bo po prostu tego nie umiem, może po dogłębnym przestudiowaniu poradnika dałbym radę, ale co jeżeli przyczyna leży gdzie indziej? Nie wiem co robić :(
Proszę o pomoc
Dziękuję z góry

Edited by Florchan
Mod
Link to comment
Share on other sites

Mimo wszystko inny procesor i inna baza androida mogą sprawiac inne problemy. Inne będą romy jak już jakieś customy powstaną. Już teraz w wielu tematach trzeba dopytywać się ludzi czy mają podstawową wersję czy pro. Jak dojdzie do tego jeszcze 3S to zrobi się bałagan.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Florchan napisał:

@ahr dziękuję. Czekam teraz na odblokowanie ale w tym czasie mogę zainstalować na zablokowany bootloader?

Możesz tylko na razie dla tego modelu takiego romu nie ma. A problemy z mapami googla i innymi aplikacjami na chińskim romie mogą wynikać z braku jakichś usług googla, które trzeba by doinstalować. 

Link to comment
Share on other sites

@FromWP rzeczywiście jakieś błędy przy instalacji wystąpiły, po ściągnięciu installera z appstore xiaomi udało się. Nie wiem jak to wpłynęło na gps w mapach i pokemonach, sprawdzę to dopiero jak pojadę gdzieś dalej, ech, takie zalety życia w kurwidołku. Dzięki

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...