Skocz do zawartości

Usuwanie chińskich aplikacji a bootloader


pood

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli kupię Xiaomi mi4c z Ibuygoe zapewnie będzie miał pełno chińskich aplikacji.

Na youtube widziałem filmiki,w których ludzie pobierają i aktualizują ROM przez aplikację "Updater" z tej strony: http://en.miui.com/download-293.html

Czy potrzebuję odblokowanego bootloadera, żeby zaktualizować ten ROM?

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 14.07.2016 o 23:35, skay77 napisał:

Jak updater to dev ( albo china lub global) na china pamiętam ściągał się root a potem usuwalem te śmieci

wyciosane z RN3P

Na youtube koleś robił, że aktualizował ROM do MIUI 7 z oficjalnej strony xiaomi poprzez Updater, przywracał telefon do ustawień fabrycznych i wszystkie chińskie śmiecie znikały. Czy potrzebuje do tego odblokowanego bootloadera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2016 o 22:24, kubapl66 napisał:

Ale nie martw się o bootloader w Mi4c, da się go odblokować nie posiadając żadnych zgód od Xiaomi, jest nawet tutorial na tym forum. Sam sprawdzałem i ten sposób działa.

Cześć. Mógłby ktoś podrzucić linka do tego tutoriala? Jedzie do mnie właśnie Xiaomi Mi4c i chcę się przygotować do jego skonfigurowania, ale coś nie mogę tego konkretnego tutoriala tutaj znaleźć.

Edytowane przez elminster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up wystarczy przeglądnąć wątek Mi4c ;)

Do mnie dziś dotarły dwie sztuki Mi4c :-) Jeden zastąpi córce wysłużonego Redmi 1s a drugi żonie starego HTC Desire X.

Edytowane przez keiw
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...