Jump to content

Mi4LTE MIUI 7.2.4.0 Stable jak wgrać MIUI Polska

sinsk
 Share

Recommended Posts

Witam, pisze po raz kolejny bo przeglądam wątki ale nie widzę. A potrzebuję tylko upewnienia co zrobić. Widzę poradnik odnośnie instalacji MIUI Polska dla urządzeń z warsją Miui 5 i 6 natomiast nie widzę instrukcji dla wersji 7. Tak mam w menu updater moge wybrac plik .zip pobrany z Miui Polska ale tu pytanie jaki plik mam pobrać i czy to w ogóle będzie działać. Nie chce sobie jeszcze zanim ściągnę folie z ekranu zrobić z telefonu cegły. 

Z tego co widze rom 7.2.4.0 jest na andku 6. Więc możesz wgrać Miui 7 lub Miui 8 ( ale miui 7 tylko z andkiem 6 "niby można ostatni rom z andka 4.4 ale nie idź w tą stronę raczej) . Aby aktualizować nowe wersje eu to musisz mieć twrp. Jak masz to porostu aktualizujesz z twrp lub apki aktualizacje. Jak nie to musisz wgrać twrp według poradnika.

Przeglądam to od dwóch godzin i nie mogę znaleźć co mam zrobić. Pobrałem teraz  MIUIPolska cancro 5.12.17 i chciałem zainstalować przez update jednak po 15% aktualizacji wyskoczył error więc pewnie coś nie tak. Możesz mi pomóc? Mam tel na wersji Androide 4.4.4 i room w wersji global 7.2.0.4 stable.

Edited by sinsk

8 minut temu, sinsk napisał:

Przeglądam to od dwóch godzin i nie mogę znaleźć co mam zrobić. Pobrałem teraz  MIUIPolska cancro 5.12.17 i chciałem zainstalować przez update jednak po 15% aktualizacji wyskoczył error więc pewnie coś nie tak. Możesz mi pomóc?

najpierw napisz jaki chcesz mieć finalnie rom?? bo miui polska to pojęcie względne.

Masz sygnaturę Mi4c więc pytanie: wgrywasz rom do mi4 czy mi4c?

Kurna to piszesz w nagłówku 7.2.4.0 a masz 7.2.0.4.?? przecież to jest różnica.

spróbuj wgrać najpierw 5.12.4 potem ostatni rom 4.4 czyli 5.12.17 potem jak chcesz andka 6 i od razu twrp to 6.3.3 a potem ostatni rom miui7 lub jakiś rom miui 8.

Edited by MD13

Telefon mam mi4c ja z takiego korzystam natomiast zamówiłem z chin nak w temacie Mi4LTE. Room 7.2.4.0 sorki liczby mi się przedstawiły. Wrócę do domu i spróbuję. A debugowanie usb ma być włączone czy wyłączone w wersji 5.12.4?

7.2.4.0 jest juz chyba na andku 6.0. Wejdz w info o telefonie i sprawdz czy jest wersja 6.0 czy 4.4.4. Jak 6.0 to zainstaluj wedlug poradnika TWRP i potem normalnie przez aktualizacje (TWRP) wgraj najnowszy xiaomi.eu. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...