Jump to content

Recommended Posts

Witam serdecznie. Na wstępie dodam, że forum przeglądałem i nie znalazłem podobnego problemu do mojego. Mianowicie od wczoraj jestem szczęśliwym (mam nadzieję) posiadaczem XRN 3 PRO. Problem polega na tym, że wszystko pięknie śmigało (oprócz czytnika linii papilarnych) do momentu gdy wyskoczyła aktualizacja  do MIUI 8. Po aktualizacji czytnik linii zaczął elegancko działać lecz niestety coś uderzyło w aparat. Niestety przy próbie przełączenia się na frontowy telefon łapie zwiechę i wyrzuca do pulpitu. Kolejne prób otwarcia aplikacji aparatu kończą się fiaskiem. Dodam, że używam NOVA LAUNCHER i myślałem z początku że to jego wina, lecz po powrocie do wbudowanego launchera nic się nie zmienia (próbowałem tez GO Launcher - bez zmian). Załączam wersję oprogramowania. Czy jest jakaś szansa na rozwikłanie problemu bez wipe i wgrywania romów? Telefon kupiłem za pośrednictwem popularnego serwisu aukcyjnego u użytkownika ze 100% pozytywów więc odpadają wszelkie domniemania podróbek.

Screenshot_2016-07-14-13-08-02-980_com.android.settings[1].png

Link to post
Share on other sites

Próbowałem już aplikacjami zewnętrznymi i nic.Wymiana kamery? Dziwne, przecież przed aktualizacją wszystko śmigało więc nie powinna to być wina sprzętu. Diagnostyka niestety nie przeszła, jest fail. Czyli musowo ustawienia fabryczne? Ech, wczoraj kupiony tyle zabawy w personalizowanie i od nowa. No cóż, jak mus to mus.

Link to post
Share on other sites

Tylni aparat mi pstryka zdjęcia aż miło. Nie miałem co prawda okazji przetestować go jeszcze w różnych sceneriach ale na to przyjdzie czas w weekend. Wczoraj zabrakło tez czasu na robienie wipe ale za to zainstalowałem jakąś inną apkę aparatu i przy przełączaniu jest ok, podgląd na przednim aparacie mam. Niestety jak w momencie robienia zdjęcia się zawiesza. Poczekam do kolejnej aktualizacji i zobaczymy czy rozwiąże to problem. jeśli nie to po powrocie z urlopu wipe telefonu mnie czeka. Będę na bieżąco informował jak wygląda sprawa.

Link to post
Share on other sites
  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...