Skocz do zawartości

Ciągle wyłączające się aplikacje


Dejvid1189

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam najnowszy rom 6.7.11. Po wgraniu romu robiłem wipe (bez usb-otg, system i internal storage). Niestety mam problem z aplikacjami. Nie mogę nic robić, bo ciągle wywala do pulpitu. Operę i Youtube również. W Dokkanie wyskakuje błąd: "aplikacja Dokkan Battle została zatrzymana". W Golden Managezrze wywala z gry. W EA Companion tak samo. Miał ktoś może podobny problem i wie jak to rozwiązać ? W opcjach oszczędzanie baterii ustawiłem nie blokuj, ale to nie pomogło. Szlag mnie trafia, bo wydałem tyle kasy na telefon, a tu takie cyrki. Wcześniej na Lenovo A820 nie miałem takich problemów, a też trzeba było się bawić w instalowanie romu.

 

Wgrałem rom rzekomo stabilny 

xiaomi.eu_multi_MI5_V7.5.6.0.MAACNDE_v7-6.0.zip

i dalej to samo.

Stwierdzam jednak, że to całe mi5 to szajs i gówno nie warte nawet złotówki. Nie kupujcie tego badziewia, szkoda nerwów i kasa w błoto.

Edytowane przez Dejvid1189
downgrade systemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bohyn napisał:

a xiaomi.eu 6.4.21 przez MiFlash z opcją flash_all probowałeś?

 

i pytanko co do softu 7.5.6, z jaka predkoscia pobiera Ci w GooglePlay apki >100MB?

Meczę się już z tym problemem 3 dzień. Najpierw wgrałem Stable 7.2.13.0 dla MiFlash i potem rom MIUI8 6.7.11. Zrobiłem wipe. Nic nie pomogło, więc zrobiłem downgrade do MIUI7 7.5.6, ale nic to nie dało.

 

W google play mi pobiera z prędkością 300kb/s poprzez wi/fi. Internet mam 250mb/s w INEI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innego wyjścia ? Telefon kupiłem 3.07 dotarł do mnie 5.07. Tygodniowy telefon na gwarancję. Nieźle.
 

Spróbuję jeszcze z tym:

ale nie wiem czy coś to da.


Tak jak myślałem nic to nie dało. Dalej się wyłączają.

Edytowane przez Dejvid1189
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nie wyłącza się tylko jedna aplikacja tylko wszystkie. Opera, Youtube, Score Hero, Dokkan Battle, Zgadnij co to jest 2, Golden Manager. W innych nie wychodzi do pupitu tylko do strony startowej aplikacji np w EA Companion i Flagi Świata.

 

Próbowałem tylko te softy który wymieniłem. Zaraz spróbuję z globalem V7.5.6.0.MAACNDE (MIUI7)  z tej strony:

http://en.miui.com/download-299.html#435

 

Przed instalacją zrobię Wipe z zaznaczonymi wszystkimi opcjami.

Edytowane przez Dejvid1189
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nezumi napisał:

Problem który masz nie istnieje na en.miui, także to jest coś albo z Twoim modelem (może trafiła się felerna sztuka?), albo z aplikacją, którą chcesz odpalić. Próbowałeś instalować te apki na romach China/Global (nie Xiaomi.eu) zaraz po flashu?

Wgrałem globala V7.5.6.0.MAACNDE (MIUI7) i odpaliłem Dokkana i Golden Managera. Problem dalej występuje. Pogram pare minut i wywala do pulpitu. :(

 

Niestety, aplikacja Dokkan Battle została zatrzymana.

Edytowane przez Dejvid1189
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Dejvid1189 napisał:

Wgrałem globala V7.5.6.0.MAACNDE (MIUI7) i odpaliłem Dokkana i Golden Managera. Problem dalej występuje. Pogram pare minut i wywala do pulpitu. :(

 

Niestety, aplikacja Dokkan Battle została zatrzymana.

Czyli jest coś nie tak ze sprzętem, peszek, nic więcej, przeglądam od 30min forum en.miui, nikt takich problemów nie zgłaszał... Z jakiegoś powodu system zabija Ci apki, jako, że system stawiany wielokrotnie na czysto, to skłaniałbym się do problemu z hardem... Pisz do technosa, nie wiem czy nie lepiej w tym wypadku skorzystać z rękojmi i wymiany telefon od razu na nówkę lub zwrotu pieniędzy, bo z tego co się orientuję, tak to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na globalu stwierdzam, że jest jeszcze gorzej. Jeszcze szybciej się wyłączają. Pisałem do nich i powiedzieli żebym odesłał telefon. Teraz zastanawiam się czy wyemić na nowy czy czasem po wymianie nie trafi mi się znowu jakiś felerny egzemplarz.

 

Może coś w ustawieniach jest nie tak w telefonie ?

Nawet próbowałem z wyłączeniem kompresji zRAM i z wyłączeniem optymalizacji MIUI.

Edytowane przez Dejvid1189
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam, odesłałem im telefon z prośbą o wymianę na nowy bądź zwrot gotówki. Po 2 tygodniach przysłali mi telefon, bez żadnego powiadomienia. Oprócz pudełka z telefonem i ładowarką nie dostałem nic. Nie dostałem żadnej informacji co było robione. Soft jaki mi zainstalowali to MIUI7 Global 6.5.30 | Beta. Internet w Play ustawiony na LTE gubił zasięg i wyświetlało napis brak usług, pomagał dopiero restart telefonu. Na ustawieniu 3G działa normalnie. Niestety od wczoraj znów wywala mi z aplikacji. Szlag mnie trafia z tym telefonem.

Screenshot_2016-08-07-10-51-41_com.miui.home.png

Screenshot_2016-08-07-11-31-05_com.miui.home.png

Edytowane przez Dejvid1189
screeny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dejvid1189 napisał:

O to chodzi, że wczoraj nic nie instalowałem poza antutu benchmark. Wcześniej aplikacje Golden Manager, Dokkan Battle i PES Club Manager chodziły ok, a teraz za każdym razem wywala do pulpitu albo wywala do pulpitu z okienkiem zgłoszenia błędu.

Zrób ss logów z systemu i wstaw tutaj, może ktoś kto potrafi czytać logi się odezwie, bo jeżeli apki wcześniej działały, a teraz nagle przestały, to problem jednak może być gdzieś w sofcie/aplikacji. Jak zrobić zrzut log'ów znajdziesz w Google i na miuipolska.pl, w sklepie google są również aplikacje do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...