Sign in to follow this  
PoprostuKonrad

przyciski nawigacyjne nie reagują

Recommended Posts

Cześć

Z dnia na dzień bez powodu przyciski nawigacyjne przestały reagować, aplikacja "back button" oraz" pie control" nie działają (pierwszy nie jest wspierany w androidzie powyżej 4, a druga po prostu nie wyświetla swojego panelu mimo poprawnych ustawień).
Póki co nie mogę wysłać telefonu na gwarancje alni do serwisu, bo do tego potrzebne są papiery które mam w domu a w nim będę dopiero za miesiąc.
Problem dość uciążliwy bo by by cofnąć muszę resetować całe urządzenie.
Czy ktoś zna jakiś myk by ów przyciski wyświetlały sie na ekranie lub sprawdzoną aplikacje niekoniecznie z play store.

@cukru jest ustawione (tak samo by messenger działał) dalej nic, asystenta dotykowego też nie moge znaleźć, same problemy 
edit2: dobra człowiek debil, zapomniałem że są dwa miejsca gdzie muszę zezwolić na "okienka"

Edited by PoprostuKonrad

Może masz po prostu wyłączone przyciski? Jest taka opcja w szybkich przełącznikach. Można ją wyłączyć poprzez dwukrotne szybkie przyciśnięcie dowolnego z nich.

Jak to nie to to sprawdź w menu serwisowym (vol+ i power) Powinna tam być opcja ich diagnostyki.

Jeśli masz jedną z nowszych wersji to możesz tymczasowo włączyć asystenta dotyku w ustawieniach.
Edit: A swoją drogą pie control działa, musisz dać uprawnienie do wyświetlania wyskakujących okien.

A co do wyswietlania przyciskow na ekranie to w czystym androidzie odpowiada zo to jedna linijka w build.prop. Ale czy to działa w miui to już nie wiem, trzeba samemu sprawdzić

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this