Skocz do zawartości

Ładowarka + kabel USB-C


konraddu

Rekomendowane odpowiedzi

Taki kabelek sobie zamówiłem właśnie (w poniedziałek tydzień temu), ale jeszcze nie dotarł do mnie. Jak będę go miał to będę mógł coś więcej napisać. Też się zastanawiałem długo, dużo czytałem i się skusiłem jednak. Co z tego wyjdzie to się okaże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, virusek90 napisał:

Taki kabelek sobie zamówiłem właśnie (w poniedziałek tydzień temu), ale jeszcze nie dotarł do mnie. Jak będę go miał to będę mógł coś więcej napisać. Też się zastanawiałem długo, dużo czytałem i się skusiłem jednak. Co z tego wyjdzie to się okaże :)

Hehe

To może poczekam z zakupem, aż dasz znać, czy wszystko ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz czas, nie spieszy się to możesz poczekać :)

Ja zamówiłem kabelek i ładowarkę samochodową, o taką: Klik

Także jak otrzymam i sprawdzę to dam znać xD

 

EDIT

Paczkę odebrałem wczoraj, jednak nie miałem czasu jeszcze sprawdzić. Jutro rano zmykam na urlop gdzie będę miał podpięty przez ten kabel telefon. Więc za tydzień mogę dokładnie powiedzieć co i jak xD

Edytowane przez virusek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 13.07.2016 o 12:21, virusek90 napisał:

EDIT

Paczkę odebrałem wczoraj, jednak nie miałem czasu jeszcze sprawdzić. Jutro rano zmykam na urlop gdzie będę miał podpięty przez ten kabel telefon. Więc za tydzień mogę dokładnie powiedzieć co i jak xD

To czekam z niecierpliwością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekam z niecierpliwością

Więc tak, kabel działa w porównaniu do tego który daje Xiaomi jest zdecydowanie "grubszy". Wygląda bardzo solidnie. Jeśli chcesz coś więcej wiedzieć napisz co dokładnie mam sprawdzić

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, virusek90 napisał:

Więc tak, kabel działa emoji1.png w porównaniu do tego który daje Xiaomi jest zdecydowanie "grubszy". Wygląda bardzo solidnie. Jeśli chcesz coś więcej wiedzieć napisz co dokładnie mam sprawdzić emoji6.png

OK. Dzięki za info. Rozumiem, że i ładowarka się spisuje? Bo chyba dokupię też taką samochodową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dzięki za info. Rozumiem, że i ładowarka się spisuje? Bo chyba dokupię też taką samochodową

Tak. Dwa telefony podczas podróży na Węgry naładowało bez problemu (Xiaomi Mi4C oraz LG G3) przy czym mój pełnił rolę nawigacji. Także taki zestaw polecam jak nic

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Lekko odświeżyzerem temat traktuję, bo niedawno kupiłem Mi4s z funkcją QC ale coś mnie się wydaje, że fabryczny zestaw nie ładuje tak szybko jak by się mogło wydawać. Konkretne pytania:

1. Czy fabryczna ładowarka z kablem i przejściówką (x-sklep) obsługuje QC? 

2. Jeśli tak to czy powinienem mieć jakąś ikonę o tym informującą?

3. Jeśli nie to ile działa naładowanie może nie od 0 ale od 20% do pełna w trybie QC?

Nie twierdzę, że teraz jest jakoś długo ale według informacji w necie po godzinie powinienem mieć telefon naładowany od naprawdę niskiego poziomu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...