Skocz do zawartości

Kod PIN zablokowanie/odblokowanie


krzy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy kod (4 cyfry - nie wiem czy można go nazwać PIN), który sobie wpisuję, żeby zabezpieczyć telefon ma jakiś limit nieprawidłowych prób? Normalnie korzystam z czytnika linii papilarnych, ale zastanawiam się czy po jakiejś liczbie nieudanych prób wpisywania kodu, telefon się zablokuje. Jeśli tak, to mam kolejne pytanie: jak go odblokować? Pytania może głupie, ale ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kod (4 cyfry - nie wiem czy można go nazwać PIN), który sobie wpisuję, żeby zabezpieczyć telefon ma jakiś limit nieprawidłowych prób? Normalnie korzystam z czytnika linii papilarnych, ale zastanawiam się czy po jakiejś liczbie nieudanych prób wpisywania kodu, telefon się zablokuje. Jeśli tak, to mam kolejne pytanie: jak go odblokować? Pytania może głupie, ale ...

W standardowych ustawieniach powinno się zablokować na jakiś czas, a potem możesz znowu próbować. Tak mają u mnie dzieciaki na samsung i xperii. Ja mam dodatkowe zabezpieczenie z serwera mojej poczty firmowej i po 10 złych próbach kasuje mi wszystko z tel.

W opcjach blokady poszukaj tam powinny być jakieś ustawienia odnośnie blokady i zachowania przy błędnym wpisaniu.

Wysłane z Redmi 3 by TapaTalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...