Skocz do zawartości

Redmi Note 3 Pro czy?


adrianoox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Chciałem Was zapytać, czy lepiej wybrać Redmi Note 3 Pro czy Redmi 3 Pro? Note jest większy, więc trudniej się obsługiwać, i ma 2GB RAM, ekranem FHD 1920x1080 oraz 16GB pamięci, natomiast Redmi 3 Pro ma 5', ekran troszkę słabszy bo 1280x720 HD, ale za to ma 3GB RAM i 32 GB pamięci. Więc co lepie wybrać? Wygodniejszy Redmi 3 Pro ze słabszym wyświetlaczem, czy większy Note 3 Pro z lepszym wyświetlaczem? Który jest szybszy, płynniejszy? Budżet do 700 zł. :)

Edytowane przez adrianoox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wielkości ekranu. Nigdy w życiu nie chciałem telefonu powyżej 5 cali. Niewygodne to, nie da się tego używać, jak w ogóle można kupić tak duży telefon. Aż wyszedł redmi note 2. W Polsce nawet nie mogłem śnić o tej wydajności w tej cenie. Problemem była właśnie wielkość. Męczyłem się jakiś czas z decyzją, ale zaryzykowałem. Nie taki diabeł straszny jak go malują. Do wielkości przyzwyczaiłem się w ~3dni. Korzystało mi się z niego bardzo dobrze. Nawet z obsługą jedną ręką nie miałem problemu. Noszenie w kieszeni tez spoko. Jedynie np. przy wiązaniu buta wolałem go wyciągnąć, żeby jakieś przeciążenie nie zadziałało i żeby nie pękł. Nie wiem czy tak się mogło stać, ale mimo wszystko go wolałem wyciągnąć. No ale to i tak super. Ja się spodziewałem, że to będzie męka taka jakbym chciał monitor 22 calowy do kieszeni włożyć. ;)

Wiesz jaki jest efekt? Właśnie idzie do mnie kolejny 5,5 calowiec. Redmi note 3 pro właśnie. :)

Wysłane z mojego FreeTAB 7001 HD IC przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosto z Chin za te 700 zł dostałby note 3/32

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Nie wyrobi po tej cenie dolara chyba że na mtk, ale to wg mnie bez sensu. Brak slotu na sd i marne zarządzanie energią wg mnie powodują że już lepiej wziąć 2\16 na snapie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam serdecznie. Bardzo dobry procesor (poza tym, że w swojej cenie jest szybciutki, to jeszcze się nie grzeje), RAM, ROM i bajery typu czujnik palca. Ja dałem za 3/32 680 zł co jest śmieszną ceną jak za taki telefon.

@tpawel jak pokombinuje i sciagnie z jakiegoś goldwaya i sfarci z VAT-em to za 700 spokojnie znajdzie.

Edytowane przez Smule
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ten VAT, wolałbym dołożyć już do eu express i mieć spokój,tym bardziej biorąc pod uwagę zapchane WER Warszawa. O ile kolega może nagiąc ciut budżet to lepszego nic w tej cenie nie znajdzie. Sam bym dawno kupił,ale ten aparat mnie blokuje jakoś psychicznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem. Zamówiłem RN3P dla siebie i Mi4c dla brata. Mój z chin szedł 10 dni i dostałem go wczoraj. Przez WER szedł 1 dzień, kolejnego już w moim urzędzie pocztowym. Zero opłat. Mi4c wysłane pod koniec lipca, od 10 dni leży na cle i dopiero dziś wypuszczony. VAT oczywiście do zapłacenia. Ale z tego co sobie liczyłem, nawet po doliczeniu VATu wychodzi taniej niż w Polsce.

Edytowane przez Smule
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, tpawel napisał:

No tylko ten VAT, wolałbym dołożyć już do eu express i mieć spokój,tym bardziej biorąc pod uwagę zapchane WER Warszawa. O ile kolega może nagiąc ciut budżet to lepszego nic w tej cenie nie znajdzie. Sam bym dawno kupił,ale ten aparat mnie blokuje jakoś psychicznie

Dołączam zdjęcie wykonane w dzień. Czy to słaba jakość? Według mnie nie. Nie sugeruj sie rozdzielczością bo zdjecie skompresowane do mniejszej rozdzielczości. A przy słabym oświetleniu według mnie żaden telefon nie robi dobrych zdjęć, do tego potrzebny jest duży obiektyw i regulacja czasu naświetlania czego w androidzie o ile dobrze słyszałem to nie ma. Jak dla mnie telefon robi bardzo użytkowe zdjęcia które na codzien powinny wystarczyć

IMG_20160710_110850_HDR (Copy).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, w Chinach taniej, każdy sklep dolicza marżę, tylko, że ja nie mam możliwości kupna z zagranicy. Ani konta bankowego nie mam ani PP ;( A kupując w Polsce, mam już polskie oprogramowanie, to też na plus.

Edytowane przez adrianoox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość telefonów z chin ma polski system - jedne lepiej inne gorzej przetłumaczone. Mój telefon z goldwaya doszedł bez syfiastego oprogramowania (jedynie fleksy i swiftkey były wgrane) i miał przetłumaczony system przez MiCenter.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że będzie polski nie znaczy, od razu, że masz globala. Możesz mieć np. kulawo przetłumaczony system, a w dodatku wszędzie reklamy. Mimo że wersja w ustawieniach sugerowałaby tobie globala, to nie musiałoby nim być.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, tpawel napisał:

A co się stało?

Mam problem ze swoją 640 XL bo wyświetlacz miał wypalony piksel po 3 miesiącach użytkowania a dodatkowo obudowa jest tak zajefajnie spasowana że trzeszczy ale serwis nie widzi w tym wady fabrycznej urządzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, adrianoox napisał:

Jeszcze takie pytanie, polecacie sklep xiaomi.com.pl? Niby jest tutaj rekomendowany, ale opinie są 50/50, w temacie, w którym wyraża się opinie trwa spór raczej o gwarancję niż o działanie sklepu :) 

Gdzie jest niby rekomendowany? Zakupy na własne ryzyko delikatnie mówiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tomaszek1999 napisał:

Gdzie jest niby rekomendowany? Zakupy na własne ryzyko delikatnie mówiąc

W tym temacie admin się wypowiadał, że rekomendowany: 

Co do zakupu z Chin, nie mam możliwości kupna :)

Edytowane przez adrianoox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...