Skocz do zawartości

Goldway - parę kwestii.


Spajk

Rekomendowane odpowiedzi

Na stronie alipaczka.pl możecie wygodniej sprawdzać paczkę. Tracking na aliexpress zatrzymał się na hongkongu a na alipaczka.pl już jest oddział w siedlcach, paczka jest już u kuriera na pace.

 

@

No i udało się, paczka za kilka minut będzie w domu ;)

Podsumowując, zamówienie od goldway przez sellers method shopping

Telefon zamówiłem 10.29, został wysłany 10.31 i dzisiaj czyli 11.10 już go otrzymałem.

Edytowane przez Duprees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy tylko mi nagle dziś zniknęła tam opcja płatności przez Przelewy24? Poprzednie parę telefonów do Goldway-a (w tym kilka dni temu) kupowałem płacąc tą metodą, a dziś nagle - niedostępna - i musiałem zapłacić kartą płatniczą. Przy czym w innych sklepach na Ali (ale tam dziś kupiłem drobne akcesoria tylko) Przelewy24 jak najbardziej dostępne (choć weryfikacja transakcji przebiegała z oporem i długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet za kabelek za 3$ nie mogę zapłacić przez płatności24. Mam w koszyku mi5s z kuponami za 287$, ale też nie mogę zapłacić.

 

Na czacie ali otrzymałem taką informację:

 

The payment method will still be available. We are sorry for the inconvenience this has caused you, please use other payment or try making payment later. We appreciate your understanding.

Edytowane przez djcrazy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, djcrazy napisał:

Ja nawet za kabelek za 3$ nie mogę zapłacić przez płatności24. Mam w koszyku mi5s z kuponami za 287$, ale też nie mogę zapłacić.

 

Na czacie ali otrzymałem taką informację:

 

The payment method will still be available. We are sorry for the inconvenience this has caused you, please use other payment or try making payment later. We appreciate your understanding.

To chyba musisz próbować, bo ja znów właśnie z powodzeniem przed moementem zapłąciłem tą metodą za kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Piotrek_ napisał:

https://pl.aliexpress.com/store/product/Original-Xiaomi-Mi5-M5-Mobile-Phone-Snapdragon-820-Quad-Core-5-2-1920x1080-16MP-Camera-Fingerprint/311331_32609395070.html

 

Seller's Shipping Method  -- 

Not available

 

cholera -faktycznie :) nie zwróciłem uwagi że to o trakingu pisze :)

 

 

Spoko, praktycznie każdy się na to nabiera.

A co do trackingu, to jak najabrdziej jest i działa bardzo dokładnie - tutaj: http://intl.sf-express.com/?a=trackEn

Właśnie dziś do mnie dotarł Mi5 zamówiony tam 2.XI :-) (wgrany był Global Stable, jakby kto pytał).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idzie do mnie paczka od goldiego, Seller's Shipping Method , jak myślicie w tym tygodniu będzie u mnie ? Zamawiane 11.11

 

Location Local time Incident details
Roissy CDG FRANCE 2016-11-16 02:55:00 Inbound linehaul scan
HONGKONG 2016-11-16 06:40:31 The item has been departure the transport center of SF.
HONGKONG 2016-11-16 06:40:12 The item has been arrival the transport center of SF.
CHINA 2016-11-13 16:30:30 Electronic information has been received
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djcrazy wątpię aby telefon był w tym tygodniu. Mój został wysłany 9 i dzisiaj jest w Niemczech. Mam nadzieje, że do piątku dojdzie - jak nie to pozostaje poniedziałek

@latet opłaca się taki "skok w tył"? Jedyny plus to duży wyświetlacz ale procek gorszy itp - też sam myślałem nad mi max pro 4/128 ale jakoś ostatecznie decyzja padła na mi5s plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, gacekp napisał:

@djcrazy

@latet opłaca się taki "skok w tył"? Jedyny plus to duży wyświetlacz ale procek gorszy itp - też sam myślałem nad mi max pro 4/128 ale jakoś ostatecznie decyzja padła na mi5s plus

W sumie to jeszcze nie podjąłem decyzji. Chcę potestować i poużywać ze 2 tyg. Mi5, a potem przeskoczyć na 2 tyg. na Mi Max. Wtedy podejmę decyzję, który sprzedać. W Mi5 jak na razie strasznie mnie denerwują jego małe rozmiary (za cienki, za lekki, za delikatny), mały ekran (do tej pory używałem Redmi Note). Ale może się przyzwyczaję. Wydajność CPU nie ma dla mnie aż takiego znaczenia. Za to jakość aparatu - ma ogromne. Tak czy siak, za jakiś miesiąc któryś z nich będę chciał sprzedać "po kosztach". Odblokowany i gruntownie przetestowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moja operacja zakupu - Redmi 3S pro prime international 3/32 (całkowity koszt 655 zł - przelewy24) - zamówiony 15-11-2016, sposób dostawy "Seller's Shipping Method".

Telefon w domu 31-11-2016 czyli wczoraj :) czyli zbliżony czas dostawy jak DHL, a jakie oszczędności :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, nie chcę zakładać nowego tematu. 2 grudnia zamówiłem Mi4c od Goldway'a, telefon dzisiaj dotarł. Początkowo nie mogłem go uruchomić, szybko okazało się, że bateria jest całkowicie rozładowana. Czy to jest normalne? Generalnie zauważyłem, że producenci różnego sprzętu raczej wysyłają sprzęt z w połowie naładowaną baterią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fanxiaomi

Witam. Zakupiłem u Goldway na aliexpress telefon. Zapłaciłem i od razu zorientowałem się że wybrałem zły sposób transportu. Dałem anulowanie zamówienia (które było w stanie weryfikowania płatności) i chciałem złożyć nowe zamówienie...ale środków finansowych już nie było. Pytanie kiedy dostanę zwrot za pierwsze zamówienie której płatność była jeszcze weryfikowania ale anulowalem by móc złożyć drugie zamówienie. Czy goldway te pieniądze otrzymał czy aliexpress je jeszcze przetwarzalo? czy muszę coś jeszcze robić np. Pisać do goldway i go prosić o zwrot gotówki czy automatycznie mi wpłynie? Kiedy? Płaciłem karta walutowa to dostanę 100% zwrotu na kartę?
     
   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, fanxiaomi napisał:

Witam. Zakupiłem u Goldway na aliexpress telefon. Zapłaciłem i od razu zorientowałem się że wybrałem zły sposób transportu. Dałem anulowanie zamówienia (które było w stanie weryfikowania płatności) i chciałem złożyć nowe zamówienie...ale środków finansowych już nie było. Pytanie kiedy dostanę zwrot za pierwsze zamówienie której płatność była jeszcze weryfikowania ale anulowalem by móc złożyć drugie zamówienie. Czy goldway te pieniądze otrzymał czy aliexpress je jeszcze przetwarzalo? czy muszę coś jeszcze robić np. Pisać do goldway i go prosić o zwrot gotówki czy automatycznie mi wpłynie? Kiedy? Płaciłem karta walutowa to dostanę 100% zwrotu na kartę?
     
   

Na ali poki nie powierdzisz otrzymania przedmiotu, wplacone pieniadze sa zawieszone, tzn sprzedawca ich nie otrzymal przetrzymuje je samo aliexpress.

Jesli anulowales zamowienie, to kasa zostawnie w calosci zwrocona na konto w ciagu kilku dni. Nie pamietam jaki jest okreslony maksymalny termin zwrotu, trzeba by w regulaminie poszukac.

Na przyszlosc poleam chociaz pobieznie poradnik dotyczacy aliexpress poczytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...