Skocz do zawartości

Goldway - parę kwestii.


Spajk

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, tpawel napisał:

Technos, ale trzeba dopłacić

A trzeba im podać swój login Xiaomi (na który się otrzymało zgodę), czy wykorzystują jakieś loginy ze swojej własnej puli? Sporo ich muszą mieć...

Serwis Acida, o ile dobrze zrozumiałem to, co pisał na ten temat, wymaga od użytkownika loginu z przyznaną zgodą na odblokowanie.

Chyba że robią to jakąś inną, nieoficjalną metodą? Coś mi się obiło o oczy, że takowa istnieje i daje taki sam skutek finalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, latet napisał:

A trzeba im podać swój login Xiaomi (na który się otrzymało zgodę), czy wykorzystują jakieś loginy ze swojej własnej puli? Sporo ich muszą mieć...

Napisałam do nich już z kilka tygodni maila w tej sprawie i odpisali, że nie będą tego robić (odblokowywać) przez moje konto Xiaomi. Mają jakiś swój sposób (lewy), o którym nie są zbyt chętni opowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, TuptusiowaPanna napisał:

Napisałam do nich już z kilka tygodni maila w tej sprawie i odpisali, że nie będą tego robić (odblokowywać) przez moje konto Xiaomi. Mają jakiś swój sposób (lewy), o którym nie są zbyt chętni opowiadać.

Interesujące. Może ktoś zna więcej szczegółów i nam tu rozjaśni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak zamówiłem 28.09.2016 ( sellers shipment method 20$) MI5 kolor złoty wersja 3/32GB z global roomem, paczka przyszła 14.10.2016 z gratisem w postaci folii na szkło bez gratisu od Celników ;). W paczce nie było fizycznego rachunku ani gwarancji za to była ładowarka, kabel i przejściówka pod nasze gniazdka. Tel cały, gloobal room śmiga ładnie. Osoba obdarowana smartfonem mega zadowolona .

Co do gwarancji jeszcze się nie orientowałem w razie "W" na jakiej podstawie reklamować skoro nie mam rachunku ani faktury czy coś na mail :) Ale myślę że nieopłacalne byłoby go odsyłać do Chin na naprawę. Liczyć pozostaje że nic się nie zepsuje ;) 

 

Z mojej strony mogę polecić zakupy u tego sprzedawcy. Sprzęt zgodny z zamówieniem a wysyłka na drugi dzień po zamówieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamujesz na postawie numeru zamówienia z aliexpressu. Któryś raz słyszę o tej umowie ale nikt nie potwierdził tego.
Teraz jest opcja zakupu ubezpieczenia rocznego na telefon i gdy coś się zepsuje wysyła się telefon do Warszawy i dostajemy nowy.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
22 minuty temu, ruKO napisał:

cos z ta gwarancja realizowana w PL (odsylanie do Wawy) w Goldway jest nie halo.

Prosze zerknac na ten link gdzie wyraznie jest napisane " Phone warranties: available in Russia, Spain, France,Germany, and the USA"

Tutaj ciekawy topic na wykopie.

Nie wykupiłem tej opcji, choć faktycznie zauważyłem, że się pojawiła. Jednak jej opis nie miał nic, co by mnie zachęciło do wydania tych dodatkowych 15 (o ile pamiętam dobrze tę kwotę) dolarów. Jakoś nie mam przekonania do serwisów w Polsce. Wysyłałem już natomiast telefon do naprawy do Chin i nie ma w tym nic strasznego, a czas realizacji był przyzwoity (zauważcie, ze polskie serwisy też dają sobie na naprawdę parę tyg.!).

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2016 o 16:18, Kropek napisał:

^^ Coś się rozjechało. Będę przy komputerze to dodam nowy zrzut.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

FireShot Capture 018 - Aliexpress Polska_ - https___www.facebook.com_groups_316929541846399_.jpg

On to pisał na jakiejś grupie, czy własny profil?

 

*edit

Już widzę

Edytowane przez Nightingale
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, latet napisał:

Nie wykupiłem tej opcji, choć faktycznie zauważyłem, że się pojawiła. Jednak jej opis nie miał nic, co by mnie zachęciło do wydania tych dodatkowych 15 (o ile pamiętam dobrze tę kwotę) dolarów. Jakoś nie mam przekonania do serwisów w Polsce. Wysyłałem już natomiast telefon do naprawy do Chin i nie ma w tym nic strasznego, a czas realizacji był przyzwoity (zauważcie, ze polskie serwisy też dają sobie na naprawdę parę tyg.!).

No tylko tu nie chodzi o gwarancję naprawy a wymiany, choć tak naprawdę nadal mało wiemy cokolwiek na temat tej opcji, aby w takie zapewnienia wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wojtekmarchewka napisał:

No tylko tu nie chodzi o gwarancję naprawy a wymiany, choć tak naprawdę nadal mało wiemy cokolwiek na temat tej opcji, aby w takie zapewnienia wierzyć.

Wiemy wystarczojaco duzo. Ta "gwarancja" nie dziala w PL i moim zdaniem nie ma zadnego sensu jej wykupowanie. Jest wyraznie napisane,ze dziala tylko " Phone warranties: available in Russia, Spain, France,Germany, and the USA".

Tak naprawde to nic nie wiemy o zapewnieniach Pana Jarka Bartkowiaka i skad jego stwierdzenia. Chyba niedokladnie doczytal warunki.

Pozdrawiam.

Edytowane przez ruKO
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja paczka jest wyjątkiem, albo rzeczywiście teraz nie ma GB. Mój telefon wyjechał z shenzen, dalej hongkong, francja, niemcy i dalej czekam. Telefon jak coś został wysłany 31.10, w następnym tygodniu powinien być. Gdyby nie święto, juz w tym tygodniu by do mnie dojechał :)

Na ten moment, ostatnio telefon był wczoraj o 15:19 w Raunheim w Niemczech. A może myślicie, że uda się przed świętem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może w przyszłości będzie to przez Polskę? No co? Też kraj w UE. W czym gorszy od Francji?

:)
Moja paczka jest wyjątkiem, albo rzeczywiście teraz nie ma GB. Mój telefon wyjechał z shenzen, dalej hongkong, francja, niemcy i dalej czekam. Telefon jak coś został wysłany 31.10, w następnym tygodniu powinien być. Gdyby nie święto, juz w tym tygodniu by do mnie dojechał
Na ten moment, ostatnio telefon był wczoraj o 15:19 w Raunheim w Niemczech. A może myślicie, że uda się przed świętem?

Mój był wysłany 29.10 i mam go od wczoraj, szedł ta samą drogą co Twój wiec jest szansa ze będzie jutro u Ciebie


Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...