Skocz do zawartości

Bumper/Case


beexid

Rekomendowane odpowiedzi

Doradził by mi ktoś co do etui dla Mi2S ?

Chciałbym jakieś w stylu http://www.ibuygou.com/p-xiaomi_twill_l ... 6-usd.html ale z tego co mi wiadomo ten konkretny model jest pod wersje z mniejszą baterią (podobno jest bardzo ciasna i nie wchodzi ta z większa). Etui dobrze jakby miało możliwość przymocowania do paska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradził by mi ktoś co do etui dla Mi2S ?

Chciałbym jakieś w stylu http://www.ibuygou.com/p-xiaomi_twill_l ... 6-usd.html ale z tego co mi wiadomo ten konkretny model jest pod wersje z mniejszą baterią (podobno jest bardzo ciasna i nie wchodzi ta z większa). Etui dobrze jakby miało możliwość przymocowania do paska.

Zakupiłem stosunkowo niedawno takie etui, posiada możliwość mocowania do paska. Świetne dopasowanie (nic więcej niż telefon ze standardową baterią nie wciśniesz) można wyjmować telefon palcami, bardzo fajnie wygląda, eleganckie, ale jest drobny mankament...

Mianowicie po dwóch czy trzech tygodniach użytkowania przyjrzałem się tylnej obudowie telefonu i ... lekko zbaraniałem, gdyż wnętrze etui (dokładnie rzecz biorąc pasek do wyciągania aparatu) zaczął szlifować obudowę (górną część nad aparatem fotograficznym) - widać dwie wytarte jakby "ścieżki".

Jeżeli komuś nie przeszkadza taki drobny feler to śmiało polecam ten zakup. Niestety mi (osobie nadmiernie dbającej o telefon) osobiście bardzo to zaczęło przeszkadzać.

Zostałem zmuszony do zakupu tego etui: http://www.ibuygou.com/p-elegant_micro_ ... 1-usd.html - kolor szary.

Zdaje egzamin, telefon nauczyłem się wyjmować na zasadzie wyciśnięcia go (tak jak byś wyciskał pastę do zębów ;) etui jest na tyle miękkie że pozwala na to).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega powyżej kłamie. Mam dokładnie to etui i powiększoną baterię. Wszystko jest idealnie dopasowane. Używam od samego początku taki zestaw i stanowczo polecam. Dla niedowiarków mogę podesłać zdjęcia... Opowieści o rysowaniu czegokolwiek to także bzdura. Post wyżej to po prostu "HEJT".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega powyżej kłamie. Mam dokładnie to etui i powiększoną baterię. Wszystko jest idealnie dopasowane. Używam od samego początku taki zestaw i stanowczo polecam. Dla niedowiarków mogę podesłać zdjęcia... Opowieści o rysowaniu czegokolwiek to także bzdura. Post wyżej to po prostu "HEJT".

Moze w moim przypadku rysowanie obudowy związane jest z tym że zmieniłem tylną klapkę na inną niż białą.. Może u Ciebie tylna klapka jest mniej podatna na szlifowanie (mocniejszy plastik?) pomimo większej grubości telefonu,a może moje etui jest mocniej szyte niż Twoje i ściślej przylega? Gdybanie...

Ps. Kolego jedna rada na przyszłość - nie znasz kogoś? To go nie oczerniaj! Miej ciut szerszy horyzont niż swój własny czubek nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksty takie jak: "nic więcej niż telefon ze standardową baterią nie wciśniesz", czy "wnętrze etui (dokładnie rzecz biorąc pasek do wyciągania aparatu) zaczął szlifować obudowę" jednoznacznie sugerują że produkt nie będzie odpowiedni, co nie jest prawdą. Nie wydaje mi się także bym miał lepszy plastik. Ponadto etui nie ma ww wnętrzu żadnych zagięć, szwów itp. elementów, które mogłyby zarysować jakikolwiek plastik (same mięciutkie materiały, o budowie gąbczastej).

PS. Ja także zmieniłem tylną klapę na inną niż biała (cóż... do większej baterii dodają taką w kolorze czarnym).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodze sie z Toba,samo wykonanie etui jest na najwyższym poziomie.

Ok,w takim razie inaczej, jak spojrzysz do jego wnętrza to prawdopodobnie ukarze sie Twoim oczom (dla ułatwienia dodam że w dolnej części - czytaj w głębi) pasek który służy do wyciągnięcia aparatu. Zgadza się?

W moim przypadku,gdy wkładam telefon do etui to wyraźnie czuć delikatny opór stawiany przez właśnie ten pasek. Co za tym idzie,z pełną świadomością śmiem twierdzić, że to on szlifował obudowę.

Czy jest to opinia świadcząca o złym wykonaniu produktu? Wg mnie nie, ponieważ mój przypadek może być odosobniony.

U Ciebie sprawa może wyglądać zgoła inaczej. Prawdopodobnie Twoje etui bardziej sie rozciągnęło, w dużej mierze przez grubszy aparat.

Generalnie - dyskusja bezsensowna i niepotrzebnie zaśmiecająca wątek. Co człowiek,to inne zdanie i opinia. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiedziałem gdzie napisać to tutaj się podłączę. Szkiełko tylnego aparatu w tym telefonie wydaje się być dosyć wyeksponowane i nic zdaje się go nie chronić. Mam pytanie, czy używacie czegoś, żeby je ustrzec przed zarysowaniem, a jeśli nie, to czy Wam się porysowało? Jeśli o akcesoria, to wolałbym jakiś cover/case a nie etui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie może czy w polsce dostanie się gdzieś gumowe etui do Mi2s z bateria 3100 bo już nawet na ibuygou nie widzę są tylko tylne klapki :( jak kupiłem to dostałem w gratisie takie etui ale ale na baterie 2000 i mogę ja sprzedać jakby ktoś chciał :)

-- 13 lis 2013, o 23:37 --

Znalazłem takie jakie chcialem ale niestety nie w polsce :(

http://www.aliexpress.com/item/For-3100 ... 21066.html

Czy ktoś kupował w tym sklepie i wie jak się to robi ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos z Was korzysta moze z takiego akcesoria? O ile o szybke az tak sie nie martwie to niepokoi mnie fakt ze telefon moze mi sie kiedys wyslizgnac z reki w nieodpowiednim miejscu i na nieodpowiedniej wysokosci... ;p

Interesowal by mnie zakup czegos w takim stylu (kolor przezroczysty), co o tym myslicie? Jak cos nie mowie konkretnie o tej aukcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie taki bumper tylko oszpeca telefon. Już lepiej taki silikonowy case jaki ja mam (fotki sa w poście o 5 miesięcznym użytkowaniu MI-2).

Boków telefonu nie trzeba tak chronić. I tak np. przyciski są polączone z obudową wymienną więc jak coś to wymieniasz ją całą. No i taki bumper pogrubia na szerokość telefon bardziej niż ten mój silikon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to fake. Serwis mocno niepewny. Często (bardzo) zdarzają się oszustwa. Czasami jednak opłaca się zaryzykować, szczególnie że jest tam towar niedostępny nigdzie indziej. Płacisz w takiej formie, w jakiej przyjmuje sprzedawca. Jeśli nie otrzymasz towaru marne (zerowe) szanse na odzyskanie kasy. W tym przypadku możesz zapłacić kartą kredytową (jak masz debetówkę z dobrego banku to także możesz jej użyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zauważyłem, że kilka osób kupiło mi2s i czy może ktoś ma taką tylną obudowę do większej baterii?

http://ibuygou.com./p-original_3100mah_big_akku_larger_battery___special_back_shell_cover_package_for_xiaomi_m2_m2s_smart_phone__metal_silver-5578-usd.html

Z czego ona jest zrobiona? Czy dobrze zabezpiecza telefon? Te silikonowe jakoś mi się nie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podepnę się pod temat.

Kupiłem Mi2S dla córki i teraz poszukuję jakiejś "ochrony" telefonu przed upadkiem. Jest tak dużo różnego rodzaju case-ów/bumper-ów, że szczerze powiedziawszy ciężko mi ocenić co zapewni realną ochronę upadkową. Na ekran zamówiłem już hartowane szkło, ale nie wiem co zamówić na cały telefon i czy w ogóle jest sens coś zamawiać? Proszę o opinię osób posiadających takowe zabezpieczenia. Za wszelkie sugestie z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat.

Kupiłem Mi2S dla córki i teraz poszukuję jakiejś "ochrony" telefonu przed upadkiem. Jest tak dużo różnego rodzaju case-ów/bumper-ów, że szczerze powiedziawszy ciężko mi ocenić co zapewni realną ochronę upadkową. Na ekran zamówiłem już hartowane szkło, ale nie wiem co zamówić na cały telefon i czy w ogóle jest sens coś zamawiać? Proszę o opinię osób posiadających takowe zabezpieczenia. Za wszelkie sugestie z góry dzięki.

+ Silikon xiaomi i telefon zabezpieczony w 100%, sprawdzone :) i silikon po upadku się nie zniszczy jak np. Plastikowe plecki, pokrowiec z klapka ma zabezpieczać ekran, ale na początek następnego tygodnia będziesz miał szkło wiec etui z klapka jest zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę napisać o Nillkin, bo takiego mam i z wielkim zadowoleniem używam.

Etui jest plastikowe, ale dobrej jakości, dobrze spasowane, jest matowe i ma fakturę (na plecach, krawędzie są gładkie) i dzięki temu nie zostają ślady palców.

Nie wiem jak chroni przed upadkiem, bo na całe szczęście jeszcze mi się to nie przytrafiło, ale wydaje mi się, że zapewnia należytą ochronę.

Ja na swoje zamówione z eBay czekałem 3 tygodnie, ale można też je trafić na Alle.

Tutaj link do aukcji na eBay http://www.ebay.com/itm/Nillkin-Matte-P ... 48527f926b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie napisze, że Nillkin'a tez nosiłem swego czasu. I plastik jest dobrej jakości. Mi2S poleciał z wysokości około 130cm, a na etui śladu żadnego. Z resztą telefon też mi upadł i bez '' case'', tez śladów nie było na białej obudowie :-P

Tapnięte z mojego Mi2S.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wg. mnie jest świetny. Idealnie spełnia swoje zadanie, ale też dbam o sprzęt więc nie poddaje go ciężkim warunkom.

Jak dużo korzystasz ze słuchawek, szczególnie chodzi mi o częste podłączanie i odłączanie, to zatyczka może być upierdliwa. Raczej się nie powinna urwać.

Z kolorów polecam tylko czarny bo brudzi się od spodni i jak mam takie ciemne pasy na brzegach. Na czarnym nie będzie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę pochwalić etui http://allegro.pl/xiaomi-mi2-mi2s-imak- ... 98101.html

Zamówiłem kilka dni temu, używam od dwóch dni. Faktura materiału i wykonanie bardzo przypadło mi do gustu.

Muszę się tylko przyzwyczaić że boczne przyciski teraz nie są wypukłe tylko wklęsłe z etui :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość etui (akurat ja używałem Nillkin'a) jest bardzo dobra. Dobrze wszystko dopasowane...Ale ciężko mi było się przyzwyczaić, że telefon był już te kilka milimetrów szerszy. Grubość mi nie przeszkadzała,bo używam obecnie baterii 3Ah i odpowiednio większej obudowy-w pełni akceptowalne wymiary. Ale akurat w moich rękach, Mi2S był już za szeroki w tym etui.

Warto więc, jak ktoś ma możliwość sprawdzić sobie przed zakupem, jak czujemy telefon po założeniu etui.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ktoś może się wypowiedzieć na temat tego case'a? Może ktoś posiada? Z tego co wygląda to nie jest to badziewiasta guma, która ledwo wchodzi na telefon? I jest bardziej twardszy i solidniejszy i ma nad ekranem z 1mm wyżej, żebym mógł spokojnie położyć telefon ekranem do dołu jak case od nillkin.

 

UT8ZHicXitaXXagOFbXu_zpsc0f657cf.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może się wypowiedzieć na temat tego case'a? Może ktoś posiada? Z tego co wygląda to nie jest to badziewiasta guma, która ledwo wchodzi na telefon? I jest bardziej twardszy i solidniejszy i ma nad ekranem z 1mm wyżej, żebym mógł spokojnie położyć telefon ekranem do dołu jak case od nillkin.

UT8ZHicXitaXXagOFbXu_zpsc0f657cf.jpg

Elastyczny plastik, mocno się rysuje, nie pęka.

Naklikane z Onda v989

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...