Smolson

Problem z aktualizacją telefonu Redmi Note 2

Recommended Posts

Witam

Od dłuższego czasu nie aktualizowałem softu mojego telefonu i w związku z pewnymi problemami zdecydowałem się w końcu to zrobić. Niestety za każdym razem gdy chce zaktualizować system z pliku zip, podczas bootu wyskakuje mi error i muszę za każdym razem rebootować telefon do systemu. Próbowałem nawet aktualizować oprogramowanie "update po updatcie" lecz bez rezultatu. Aktualna wersja softu mojego xiaomi to 5.11.19

Z góry dziękuje za pomoc.

Jest problem podczas instalacji softu w TWRP. Podczas uzycia opcji swap to install wyskakuje błąd: E:Error executing updater binary in zip ' / sdcard/xiaomi.eu.multi.MINote_6.7.7_v8-6.0.zip'

6 minut temu, Smolson napisał:

Jest problem podczas instalacji softu w TWRP. Podczas uzycia opcji swap to install wyskakuje błąd: E:Error executing updater binary in zip ' / sdcard/xiaomi.eu.multi.MINote_6.7.7_v8-6.0.zip'

To masz farta bo to nie jest rom do RN2. Pobierz właściwy bo uleglisz

Edited by xxmati96xx

Wchodzę w zakładkę Redmi Note 2 na waszej stronie a na serwerze nie ma pliku o nazwie  xiaomi.eu_multi_hermes

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.