Skocz do zawartości
  • 0

Nowy telefon po LG G2


NVK

Pytanie

Cześć,

Niestety wczoraj mój LG G2 upadł, i stracił wyświetlacz. Szukam czegoś w zastępstwo. Nie gram w wymagające gry, sporadycznie w jakieś karty i ostatnio w Pokemon Go. Wszelakie "benczmarki" w ogóle nie robią na mnie wrażenia, więc tym też się nie będę sugerował. 
Interesuje mnie telefon który chodzi płynnie, ma dobry aparat, bateria trzyma przynajmniej jeden cały dzień, ma wsparcie moderów kerneli i custom romów. 

Swojej dziewczynie poleciłem Mi4, korzysta z niego około 2 miesięcy. 
Sam mam dylemat, ponieważ miałem w planach zakup Mi5, ale że zostałem bez telefonu, muszę kupić coś szybko, a fundusze na Mi5 jeszcze nie zebrane. 

Tutaj wytypowałem sobie 5 telefonów: 
Redmi 3 Pro
Redmi 3S
Redmi Note 3 Pro
Mi4 
Mi4c


Który z tych najbardziej odpowiada moim wymaganiom które opisałem wyżej.

Edytowane przez NVK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Myślę że po g2 dobrym wyborem będzie mi4c. Spoko aparat,wydajnosciowo spory progres. Customy są, kernele musisz sprawdzić. Co do baterii to te 4-5h SoT po LTE daje radę, po Wi-Fi więcej. Wiadomo że są osoby którym trzyma dłużej czy krócej, ale też sam SoT nie jest jakiś mega miarodajny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, tpawel napisał:

Myślę że po g2 dobrym wyborem będzie mi4c. Spoko aparat,wydajnosciowo spory progres. Customy są, kernele musisz sprawdzić. Co do baterii to te 4-5h SoT po LTE daje radę, po Wi-Fi więcej. Wiadomo że są osoby którym trzyma dłużej czy krócej, ale też sam SoT nie jest jakiś mega miarodajny

Mi4C mi się podoba, czy ma lepszy aparat niż Mi4 ? Oraz czy dostanie MIUI8 i Andoida 6? 

 

31 minut temu, Mikołaj Koput napisał:

Polecam Redmi Note 3 , telefon chodzi świetnie , bateria trzyma bez problemu dwa dni .

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

To był mój pierwszy wybór, ale jak jest z aparatem? Z tego co czytałem to gorszy niż w MI4 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...