Sign in to follow this  
Pirzu

Xiaomi MiMax - test, recenzja | MajsterPirzu.

Recommended Posts

No i jest recenzja ogromnego, przeogromnego bydlaka z 6.44calowym wyswietlaczem - xiaomi MiMax zakupionym w Hong Kong Goldway PL. :)

telefon na sell gdyby ktos byl zainteresowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kuipony w HK Goldway: goo.gl/VJc9sx
Wbijajcie na face: https://web.facebook.com/majsterpirzu/?fref=nf
Na twittera :D : https://twitter.com/Pirzuu?lang=pl

DSC01717.jpg

Edited by Pirzu
  • Like 1

FB, Twitter, Yutube wszystkie kierują do kanału a na nim recka...

Ale rozumiem, można się zgubić w otchłani internetu, wiec podaję 

• Like 1

Generalnie z tego co widzę to telefon powinien się nazywać redmi note max, bo do serii mi jednak trochę brakuje. Szkoda najbardziej tego aparatu

@Bohyn @marcin19883 Ech kopiowalem z innego portalu treść, gdzie link był w innej formie i zapomniałem dodać ale dzięki za uwagę - poprawione:)

3 godziny temu, tpawel napisał:

Generalnie z tego co widzę to telefon powinien się nazywać redmi note max, bo do serii mi jednak trochę brakuje. Szkoda najbardziej tego aparatu

Zgodze sie ! Nie wiem czemu to jest Mi Max a nie Redmi Max. Są jednak plastiki rodem z serii Redmi no i sam aparat. 

Ale chodzi o sam fakt plastikow.  W redmi note 3/pro/note2/mimax one po prostu skrzypią

Co Ci skrzypi, w którym miejscu, w jakiej sytuacji? Pytam, bo może mam popsute RN3P, które nie skrzypi, a może powinno. Uważam, że Xiaomi robi dobre telefony, nawet te z niższej półki, oczywiście trafi się mniej spasowany egzemplarz, ale to wyjątek, a nie reguła.

Edited by wajs

@Pirzu

Nie wiem :D Ale kręć więcej recenzji :P I zgłoś je do MoreleTV na YT - szukają kogoś od roboty mobilnej :D 

Miałem redmi 3 i później chwilę się bawiłem redmi note 3 i może nie tyle skrzypial co jakoś tak "pykał"

22 godziny temu, Uri0550 napisał:

@Pirzu

Nie wiem :D Ale kręć więcej recenzji :P I zgłoś je do MoreleTV na YT - szukają kogoś od roboty mobilnej :D 

Miałem już pracować w android.com.pl ale stwierdziłem, że lepiej samemu tworzyć "markę" teraz pojawiają się już dwa filmy tygodniowo - dopoki mam sprzet :)

• Like 1

czy tak duzy telefon jest juz bardzo nie poręczny? Mam mi note i zastanawiam sie nad 6 calami czy to duza róznica z mi note w wielkosci i uzytkowaniu?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this