Skocz do zawartości

Orientacja - nie chce się przestawić


TorRenT

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż, mam taki problem. Gdy oglądam YouTube w pozycji poziomej, po wyjściu z aplikacji i wejściu w inną aplikacje wyświetla się ona poziomo, mimo że telefon jest trzymany pionowo. Dopiero po wyłączeniu orientacji i włączeniu jej telefon przestawia się  i działa prawidłowo. Nie powiem, jest to dość wkurzające. 
Czy to wina oprogramowania ? Aktualnie mam  Miui 7 global 6.5.19

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo w Mi5 obecnie na MIUI Polska 6.7.8 nie wiem co robić. Wszystko ustawione tak jak ma być, z cały czas mam pionowo. Filmy na YouTube i w galerii nie obracają się, zdjęcia podobnie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Mam to samo w Mi5 obecnie na MIUI Polska 6.7.8 nie wiem co robić. Wszystko ustawione tak jak ma być, z cały czas mam pionowo. Filmy na YouTube i w galerii nie obracają się, zdjęcia podobnie.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Edit

Działa po wył/wł.

Znów jest ok

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma wciśniętego. Włączone mam autoobracanie ekranu i nie mam pojęcia czy to wina softu czy coś z telefonem.

Dodam także że nawet po zainstalowaniu softu china dev problem nadal występuje, również na soft Miui v7 :/ ehh

W grze Asphalt 8 ekran jest niby poziomo ale telefon nie reaguje na ruch przy skręcaniu. Chyba zostaje odesłanie telefonu.

W programie diagnostycznym mam cos takiego:

Screenshot_2016-07-14-13-19-33_com.sitech.systemdoctor.png

Edytowane przez kozii91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...