xalard

czarny ekran przy odblokowywaniu ekranu

Recommended Posts

Wersja MIUI: 
MIUI 7 5.12.17

Posiadany smartfon:
Xiaomi Mi4

Jakim użytkownikiem jesteś? 
Średniozaawansowanym

Opis znalezionego błędu
Przy odblokowywaniu ekranu co jakiś czas pojawia się czarny, podświetlony ekran zamiast ekranu blokady. Po kilku próbach przyciskania przycisku blokady telefon dopiero się "odwiesza" i wyświetla obraz. Nie ma reguły kiedy się to robi. Czasami odblokuje się za drugim razem, czasami trzeba więcej razy próbować. Telefon mam nowy, używany ponad tydzień. Wyłączyłem też na chwilę blokadę ekranu, tak żeby tel. od razu się włączał na ekranie głównym, ale bez skutku.
Nie wiem czy oddać na gwarancji do serwisu (Technos), czy da się może coś samemu zrobić z tym? Zrobiłem już dwa razy przywracanie do ustawień fabrycznych, ale to nie pomogło. Macie może pomysł co zrobić?

aktualizacja do MIUI 8 6.7.14 nie rozwiązała tego problemu, dalej jest loteria czy telefon się odblokuje czy trzeba będzie próbować kilka razy, bo wita mnie czarny ekran. Czy ktoś ma pomysł co można jeszcze zrobić? Czy może w jakiś inny sposób przeinstalować system (tylko jak) i może to pomoże? 

Zaoraj go romem fastboot (MiFlash). Zgraj dane. Może to pomoże ale coś mi mówi że to jednak hardware.

Tapnięte z Lenovo

Guest
This topic is now closed to further replies.